Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmagyarázná valaki ezt a...

Elmagyarázná valaki ezt a mikor fogan lány mikor fiú dolgot?

Figyelt kérdés
Ertem, hogy peteeres elott nagyobb esellyel lany, mert a x spermiumok szivosabbak....de ha mondjuk peteeresig meg utana par napig minden nap van kb szex, akkor a lany spermak is ott vannak mar reg....megis azt mondjak 2-3 nappal pé elott stop, ha kanyt akarunk. Most akkor hogy van ez?
2018. jún. 2. 21:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem az a válaszoló vagyok, akinek írtál. Van persze olyan is, akinek nem élnek el addig a spermái, de az a ritkább. Csak lány gyerek jön szóba? Mi lesz, ha fiú lesz? Úgy tudom, hogy egy egészséges párnak 20% esélye van egy hónapban, hogy összejön a baba. Hacsak nincs valami eü. oka, hogy lányt szeretnétek én nem kísérleteznék, mert lehet rengeteg idő lesz és nincs rá garancia, hogy tényleg lány lesz. Nekünk lányunk van, kettő is, peteérés napján fogantak, Nővéreméknek is ugyanígy. Nekik a peteérést UH-val követték, úgyhogy biztosan akkor volt.
2018. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A kislánynál is állandóan szexeltünk csak akkor lehet épp nem a megfelelő napokon, ugyanis nem voltam még annyira jártas az lh tesztekkel és nem is hőmérőztem.

Az együttléteket mindig feljegyeztem és onnan tudtam, hogy ovu előtti baba. Pont 3-4 nappal voltunk együtt ovu előtt.

Szerintem Ő a görcsös akarásom miatt nem jött "egyből".

Amúgy is 1 évet mondanak normálisnak gyereket tervező pároknak. Ha addig nem jön jöhet a kivizsgálás.


A spermák akár 5! napig is életképesek a női testben, persze megfelelő körülmények között. Olvass csak utána a neten. De ha a párod "rendben van" akkor szerintem simán élnek 3-4 napot.

2018. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nemcsak lany johet szoba, jo lenne mindket nembol, de ha csak fiuk vagy csak lanyok az sem baj :)
2018. jún. 4. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!