Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmagyarázná valaki ezt a...

Elmagyarázná valaki ezt a mikor fogan lány mikor fiú dolgot?

Figyelt kérdés
Ertem, hogy peteeres elott nagyobb esellyel lany, mert a x spermiumok szivosabbak....de ha mondjuk peteeresig meg utana par napig minden nap van kb szex, akkor a lany spermak is ott vannak mar reg....megis azt mondjak 2-3 nappal pé elott stop, ha kanyt akarunk. Most akkor hogy van ez?
2018. jún. 2. 21:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

es az ovut lh teszttel hogy lovod be? Mert ugye halvany ket csikos al meg nem pozitiv....ha eros ketcsikos akkor lesz ovu par napon belul. Akkor melyik az a nap ameddig probalkoztok, ha kislanyt szeretnetek?


Amugy en szeretnek mindkettot majd :)

2018. jún. 3. 12:30
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
#9-es vagyok. Egy lányunk és egy fiúnk van. Mindkettő ovuláció elötti nap fogantak. Ovuteszteztem, mert szerettünk volna biztosra menni, hogy megfoganjon a baba. Amúgy is nagyjából 2-3 naponta együtt vagyunk, csak nem szerettük volna véleltlenül se lekésni, nekünk nem stimmel így a neve, de nem is akartuk megtervezni. Ha ovu teszttel nincs ovud, akkor érdemes hőmérőzni is mellé. Ha ott sincs semmi akkor elmenni egy orvoshoz, de ennyire nem kell előreszaladni.
2018. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Úgy lövöm be, hogy ha még halvány csíkos az lh teszt, vagyis a T vonal halványabb, mint a C vonal akkor lehet próbálkozni. Viszont ha már a T vonal kezd közel azonos erősségű lenni mint a C akkor stopi.


Ugye ha használtál előtte már lh tesztet akkor tudod, hogy hány nap kell míg teljesen erős nem lesz a Teszt vonal nálad.

Pl.13.cn.nagyon halvány, 14.cn.halvány, 15.cn. erősebb de még mindig halvány, 16.cn.egyforma erős mindkét vonal, 17.napon is ugyanígy, 18.cn.már halványabb a T vonal mint a C. Na ekkor van ovu tehát jelen példámban a 18.cn.-on.


Így kislány érdekében a 14 és a 15.ciklusnapon érdemes próbálkozni. Utána ovuig már semmi szex.

2018. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, igy mar minden vilagos 🤗
2018. jún. 3. 14:48
 15/23 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Ha eszedven lesz majd írj, hogy mi újság! Drukkolok a babához!
2018. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Koszonom :) es mi van, ha igy valakinek nem jon ossze mert egyszeruen nem elnek 3-4 napot a “lany spermak”?


Pl. Probalkoztunk egyik honapban ugy, hogy 31-en hajnalban utojara, utana mar nem es 14-en jott meg. Tehat akkor peteeres elott vagy pont akkor volt az utolson szex, megsem lett baba :(

2018. jún. 3. 15:34
 17/23 anonim ***** válasza:

Egy egészséges! párnak egy hónapban csupán csak 20% esélye van, hogy összejöjjön a baba. Szóval ne aggódj.

Szerintem simán élnek 3-4 napot a spermák.

Esetleg elmehettek vizsgálatra mindketten és ott kiderül, hogy veled is és pároddal is ok.e minden. (magánban gyorsabb de költségesebb)

Nálunk a 10.hónapban sikerült az 1.baba (kislány). Most a kisfiú pedig az 5.hónapban.

2018. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Es akkor 10 honapig mindig ugy lrobalkoztatok, hogy peteeres elott 3-4 nappal csak es utana stop es egyszer csak sikerult? Fiunal meg pont peteereskor 5 honapig?
2018. jún. 3. 21:20
 19/23 anonim ***** válasza:

A kislánynál még kezdő lh tesztes voltam akkor tapasztaltam kifelé, csak arra mentem, hogy tudjam van e ovum egyáltalán. De később visszanéztem a napokat és akkor láttam, hogy ovuu előtti baba, olyan 3-4 nappal. (már 2.5 éves)


Most tudatosabban lh teszteltem és hőmérőztem is mellé, hogy a lehető legpontosabban belőjem az ovut, na meg szerettünk volna minél hamarabb kistesót. (bevallom a lány esetéből kiindulva azt hittem sok hónap lesz ismét mire sikerül) Igen, általában ovuláció körül voltunk együtt, előtte nem. Volt olyan hónap, hogy 3 egymást követő napon is, amibe az ovu napja is beleesett, de mégsem sikerült. Utána hónapban is így próbáltuk és akkor fogant a kisfiúnk. Ezért mondtam, hogy nem kell aggódni, ha jókor vagytok együtt és mégsem lesz egyből baba.

Az lh tesz és a hőmérőzés segítségével minden hónapban résen voltunk, és látod 5 hónap kellett így is.....


Amúgy mióta próbálkoztok? Voltatok már valami vizsgálaton?

Mikor kezded az lh tesztelést?

2018. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Még nem teszteztem, jovore kezdjuk majd a projektet :)


Es a kislanynal nem izgultal, hogy azert nem jon ossze annyi ideig mert tul sok nap telik el ovulacioig es ovu kornyeken meg sosincs szex? Biztos van olan is, hogy a lany-modszerrel valakinek nem jon issze, mert nem elnek a spermai 3-4 napot nem?

2018. jún. 4. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!