Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha egyszerűen nem tudok...

Baj, ha egyszerűen nem tudok a bal oldalamon feküdni?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok. Mindenhol azt olvasom, hogy a bal oldalamon kell feküdnöm, de akárhányszor megpróbálom a gyerek iszonyat rugdalózásba kezd, mintha nagyon kényelmetlen lenne neki. Tegnap este csak azért is úgy maradtam kb 15 20 percet, erre teljesen eldeformálódott a pocakom, pedig alá párnáztam meg minden. Konkrétan mintha a méhem a gyerekkel együtt a hasam jobb oldalába költözött volna, a bal oldala meg teljesen lapos lett. Egészen ijesztő volt. Mit csináljak? Feküdjek ahogy tudok vagy erőltessem még ezt a bal oldalas fekvést?
2018. jún. 4. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy feküdj ahogy kényelmes! Én is a bal oldalt olvastam viszont volt mellette egy statisztika, hogy a kismamák nagy részének a jobb oldal a könyelmes.

Én jobb oldalon alszom, baba is ott jobban szereti.

22 hkm

2018. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor bal oldalon fekszem nekem is folyamatosan feszkelődik, néha olyanokat rúg hogy csillagokat látok (gondolom eltalál egy ideget) . Kénytelen vagyok át fordulni jobbra de valamikor az sem tetszik neki na olyankor fekszek hanyatt egy kicsit aztán nyugi van :) Úgy feküdj ahogy neked kényelmes. 38hkm
2018. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Ne hallgass erre, ez butaság!

Ahogy az első írta, úgy feküdj, ahogy kényelmes.

Egyáltalán, ha akárhogy is kényelmes 31 hetesen, az már valami.

2018. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tiltakozik a babám a bal oldalam ellen!

Csak jobb oldalon,vagy félig ülve tudok aludni!

Hiába írjak,hogy úgy kellene aludni,nem megy!

36 hetes km

2018. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a haton fekvésre is azt mondta a doki, hog jobb lenne ha nem, de ugis rosszul leszek ha baj..


Azóta sem vagyok a 37. Héten.. Néha a derekamnak nem olyan jó.. Akkor oldalt fekszem( hol így, hol úgy( akkor meg a csípőm, combom zsibbad...)


Tehát ne görcsölj rajta.. Régen azt sem tudták, hogy valahogy nem ajánlott feküdni

2018. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy feküdj,ahogy kényelmes,érezni fogod!

OFF:Ha tehetném az összes vàrandós "szak"irodalmat elégetném,pedig nem vagyok az a típus,és nekünk is van itthon jó pàr kötet.

Lehet,hogy sikeresebb lettem volna pl.szoptatàssal kapcsolatban nélkülük...

2018. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!