Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy az elevittol...

Lehetseges hogy az elevittol erzem magam jobban?

Figyelt kérdés
Eleg hamar eszrevettem hogy teherbe estem (eszméletlen faradtsag, gyengeseg, mensi jelek kőkeményen, aztan sehol semmi) igy kivancsisagbol teszteltem es pozitív lett :) mivel dokihoz majd kb 3 het mulva jutok el, (most lehetk 5 hetes) igy elkezdtem elevitet szedni. Eszrevettem hogy múlnak a tunetek... Hasszurka, gyomoreges ritkan de van, de a faradtsag elmult :) tapasztalta mas is hogy segit a terhes vitamin? Probalok nem aggodalmaskodni, de sajnos mar volt egx rossz emlék 2 eve

2018. jún. 4. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mást szedtem, de nekem nem volt tőle változás.


Egy barátnőm meg jól meghízott tőle már a babatervezős időszakban.

Másik barátnőm meg úgy hányt az elevittől mint a lakodalmaskutya.

Én ezekután messzire elkerültem az elevitet.


De nem vagyunk egyformák, biztos sokaknak bevállt.

2018. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Igazabol nem az etrendkiegeszito márkája a lenyeg, hanem hogy eleve ezektol a komplex vitaminoktol mulhatnak-e tunetek. Szigoru dietan vagyok, igy ha hizok, az nem a vitamintol lesz :)

2018. jún. 4. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán előfordulhat, hogy múlnak a tünetek. És ez akár független lehet a vitamintól is.


Nekem 8-9 hetesen egy rakás tünetem eltünt. Aztán valami később visszatért.

Vagy jöttek helyette újak. Tudod ez mindenkinél más.

Lehet, hogy szerencsés leszel és mindenféle rosszullét vagy kaja undor nélkül végig csinálod a 9 hónapot :)

2018. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen szép volna :) bar en most orulok meg ha faj is, mert regota varjuk mar a csodát :)
2018. jún. 4. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Boldog babavárást nektek! :)
2018. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. jún. 4. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!