Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha SZTK-ban csináltak sima...

Ha SZTK-ban csináltak sima labort (vér, vizelet), meg AFP vizsgálatot, akkor mindenért csak 2 hét múlva mehetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem levették csütörtökök a jó pár ampullányi vért (vérkép, AFP, ellenanyag) és következő héten hétfőn már mehettem is az eredményért. Hogy melyik laborban mekkora az átfutási idő, az laboronként változó.
2010. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a teljes vérkép és vizelet eredményt másnap átveheted, az AFP-t általában küldik máshová kiértékelésre, ezért kell rá várni.
2010. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sima labor általában két munkanap után átvehető,az AFP vizsgálatot vidéken végzik,nem tudom pontosan hol ezért az kb 2 hét mire megjön az eredmény.
2010. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is Sztk-ban csinálták ezeket, de nálunk kiküldték a dokimnak aki szintén Sztk-s, hamarabb nem nagyon szoktak meglenni a leletek mint 2 hét ha jól tudom.

23h km

2010. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is SZTK-ba járok, s az eredményeimet mindig akkor tudom meg mikor köv tanácsadásra megyek. Ez 4 hét:S
2010. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!