Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén rossz előérzet...

Terhesség végén rossz előérzet? 36hkm

Figyelt kérdés

Volt valakinek? Szinte bepánikoltam egyik pillanatról a másikra és az okát nem tudom.

A párom olyan munkát végez hogy jön megy kb. Nagyon szeretne ott lenni szülésnél, és most hogy elindult dolgozni, akkor mintha gyomron vágtak volna, mintha megéreztem volna valamit, és szinte pánikroham szerűen erős szivdobogásom lett. Inkább attól tartok hogy nemám koraszülést érezhettem meg így. Nem tudom egyáltalan jogosan érzem e, vagy csak túldramatizalom mert eddig nem éreztem ilyet.


2018. jún. 7. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Azota is nyugtalannak érzem magam.. 138/112rol a vérnyomasom is felszántott 158/103ra. :/
2018. jún. 7. 20:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokszor volt rossz előérzetem. Meg voltam győződve róla hogy baj lesz a Picivel vagy a szüléssel. Agyára mentem a családnak annyira. Aztán minden rendben lett. Egészséges kisfiam van. Igaz a szülés nem volt egyszerű, császár lett a vége de túlélhető. :)
2018. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés utáni depi kezdődött így, a 36. héten, szülés előtt is kezdődhet, nagyon durva szorongásos rohamaim lettek.
2018. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen már én is mindentől paraztam.Akkorakat rúgott, hogy attól féltem szetreped a burok,tutira vettem hogy korán szülők.. ilyen érzések között párom bejelentette munka miatt lelép 1 hétre hát kivoltam😂Aztán minden para ellenére 40.hetre jött a kicsi.
2018. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkabb szules utan. Ugyanez.
2018. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetes hogy az idő közéledtével így érzel. De meg kell nyugodnod. A magas vérnyomás nem tesz jót. Biztos minden rendben lesz.
2018. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus pánikroham.
2018. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Remélem minden rendben veled kedves kérdező!

2018. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!