6+6 hetesen 3 mm?

Figyelt kérdés

[link]

Sziasztok, nem kevés 6+6 hetesen ez a 3 mm? Sajnos volt missed abom 9 hetesen, félek hogy ez megint megismétlődik. :( Petezsákot nem mértek, de szerintem az túl nagy...

Van esetleg olyan szerencsés, akinek szintén ilyen pici volt és ennek ellenére megmaradt a baba?



2018. jún. 7. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mondták, nem kicsi. Az orvos EZÉRT vizsgál meg hogy minden rendben van-e és szóljon ha nem.
2018. jún. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn hètfőn voltam 6+4en 4mm babàm ès dobog a szíve. 18àn kontroll. Nekem azt mondta a dokim h kicsi de én vhogy tök nyugodt vagyok nem idegeskedek emiatt...es tuti h félidőben fogant..nem később...Sztem nyugi minden rendben lesz nalatok is.dobog a szíve amúgy?
2018. jún. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem látta egyenlőre a szívét, olyan pici volt. Nekem is tutira középidőben fogant. 2 hét múlvára hívott vissza, remélem minden rendben lesz.
2018. jún. 8. 08:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a leleten meg az van hogy van szívverése. Annyira el voltam kenődve hogy nem is figyeltem...
2018. jún. 8. 16:13
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, minden rendben volt 10. és 12. heti UH-n is :) továbbra is 1 héttel kisebb, de úgy néz ki ez így marad :D


Gondoltam megírom, hátha valaki másnak is hasonló problémája van/lesz. Szép napot!

2018. júl. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!