Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem érdemes 4 D re...

Tényleg nem érdemes 4 D re elmenni?

Figyelt kérdés

Anyum meg párom szerint us hülyeség.

Majd látom kint és utána már eszembe sem jut visszanézni róla a méhen belüli felvételeit.

Én nagyon szerettem vokna elmenni de mivel kis városba lakok.

Szegedre vagy Csabára netán szolnokra tudnék menni.

De egyik sem valami olcsó.

Most volt egy időpontom hepinetbe de páron azt mondta nem megyünk el.

Eléggé elszomorodtam..

És annak az árából inkább menjek el magánrendelésre ott is van sima 2 D uh..


2018. jún. 9. 13:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De a sima magánrendeléshez is elkell utaznom..
2018. jún. 9. 13:42
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, nekem hatalmas élmény volt minden alkalommal. Alig vártam, hogy mehessünk. (Ahova jártam kötelező uh-ra, ott csináltak minden alkalommal 4d-t is)
2018. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Egyéni, hogy kinek mi éri meg.


Mi olyan helyre mentünk, ahol egy alapos uh előzte meg a mozizást, kb. 40 percen keresztül megvizsgálták mimden porcikáját és ez nagyon jól jött, mert a 20. hetit 2 perc alatt lezavarták a kórházban, nem túl megnyugtatóan.

2018. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
En voltam genetikai 4D-s ultrahangon szegeden a noe egeszseg kozpontba( Barka utca) 14-15 ezer volt es leirhatatlan elmeny. Kaptam CDt is meg 2 kinyomtatott kepet is. Nalunk kivan rakva a falra. Es szoktunk csodalkozni benne. Ha veletlen mennenk haza nyaralni akkor ujra hozzajuk mennek babamozira is. Szerintem 1 alkalom nem a vilag vege.
2018. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Első gyerkőccel voltam. Jó élmény volt, de semmi extra. Engem annyira nem nyűgözött le, pedig szép képek, videók készültek. Ikres terhességemmel megszámlálhatatlan uh-n voltam (egy vagyont hagytunk ott az uh-kra), de babamozizni egyszer sem. Annyira nem fogott meg. Minden nagy uh-t az ország legjobb gépein csináltattuk a legjobb orvosokkal, de pl a 30 hetesen külön kertem, hogy ne váltsunk 4d-re, mert haton fekve alig kapok levegőt, inkább a diagnosztikai részre szánjuk az időt. De a többi uh-nal is szóltam, hogy csak minimális legyen a babamozi, nem ez a lényeg. De másoknak meg hatalmas élmény. Embere válogatja.
2018. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
A párod mondja meg? Lesznek itt még gondok.
2018. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Sima babamozira én se fizetnék be. Olyanon voltunk, ahol alaposan átvizsgálta a doki minden porkikáját mindkét babának. A kislánynak pl takarásban volt a fél pofija 10 percig, olyan látványt nyújtott, mintha nyúlszája lett volna. De addig piszkálta az orvos, hogy forduljon, míg meg nem mutatta, hogy teljesen ép. Hatalmas élmény, és megnyugtató érzés látni laikus szemmel is, hogy makk egészséges baba fejlődik odabenn.
2018. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Kinek mi. Nekem személy szerint nem jön be a 4D-zés. Én úgy vagyok vele, hogy majd szüléskor látom először az arcát, úgy lesz igazi meglepetés :)
2018. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
3szor is voltunk. Szuper volt és néztük már vissza. De ha neked a párod patancsol ott nagyobb baj is lesz.
2018. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Én voltam 32 hetesen 4D-n, nagyon jó élmény volt, és a mai napig kint van bekeretezve egy UH kép.
2018. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!