Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás számolás?

Magzatmozgás számolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Magzatmozgásszámolásnál 2 mozgás közt mennyi időnek kell minimum eltelnie hogy az ne egy mozgásnak számitson?
2018. jún. 10. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom; de van egy jó alkalmazás erre, én most azt használom. Beviszek mindent, az meg kiértékeli. Kickme a neve.
2018. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És te azt is mozgásnak számolod, ha csak kinyomja magát? Mert én igen. Végülis az is egy mozdulat...
2018. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk; most, hogy ezt használom; nem is gondoltam volna, hogy ennyit mozog... Annyira megszoktam már. Reggel 7 óta most 34-nél tart :)
2018. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Ès miért kell magzatmozgást számolni?

Vagy ez csak egy uj hobbi a kismamáknál?

2018. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, nem új és nem hobbi, hanem X. héttől mint kötelezően elvégzendő házi feladat szerepel a terhes kiskönyvben. :)

Így volt 6 éve is.

2018. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első jel probléma esetén a csökkent magzatmozgás. Ez pl. előrejelzi a lepényelégtelenséget, ami fenyegető minden terhesség végén. Ilyen esetben nem kap elég tápanyagot és oxigént már a baba; ezért 'takarékra' állítja magát, és csak a létfenntartásra áll be, ezért mozog egyre kevesebbet, és ezért jó időnként számolni, hogy ezt megelőzze az ember, mert ilyen esetben inkább indítanak már; mert nagyobb biztonságban van kint, mint bent.
2018. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ezt én pl nem tudtam. 2 gyermekem van....11 és 1 éves. Soha senki nem mondott nekem ilyet, hogy számolnom kéne :O

Persze amennyit olvasgattam, abból az maradt meg bennem, hogy napi 10 magzat mozgásnak meg kell lenni....

2018. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kórházban kellett számolnom. 26. héttől bent feküdtem, mert hármas ikrekkel voltam terhes. Ahányszor új szobatarsat kaptam, annyiszor másféle módszert mondtak, hogy hogyan számolják. Direkt rákérdeztem, hogy ez most így komoly-e, hogy ennyire nincs egyetértés. A válasz az volt, hogy az a lényeg, hogy ne egész szamot diktáljunk be, mert arra harap a főorvos, akkor feltételezi, hogy nem is számoltuk. Amúgy meg mivel a babák sem gépek és vannak lustább napjaink, érzik a frontokat, reagálnak etelre és így tovább, ezért nem is foglalkoznak vele, hogy mit diktálunk. Ha egyáltalán nem érezzük mozogni, akkor szóljunk, de amúgy erre van az nst, uh, hogy ne ilyen bizonytalan módszerrel dolgozzunk.
2018. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!