Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A het elejen megfaztam....

A het elejen megfaztam. Lassan jobbulok. De nem art a babanak ha hanyok, kohogok, folyik az orrom es hoemelkedesem van? Szerintem meg egy par nap amig meggyogyulok. Feltem a babat! 9 hetesek multunk!

Figyelt kérdés
Csak paracetamolt vettem be hogy ne menjen fol a lazam azt is csak 2 egy nap.Sok teat iszok,pihenek.
2008. okt. 31. 13:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!Nem tudom miert kell bantani azokat az embereket akik segiteni akarnak masoknak!!!!!Szerintem aki nem akar segiteni,tanacsot adni masoknak az inkabb ne irjon semmit!!!Ez nem egy olyan oldal ahol orvosok valaszolnak!Csak hetkonapi emberek probalnak meg idegen embereken segiteni!!!!Nekem nagyon jol esik hogy mar sokszor irtam ide es nagyon sok hasznos dolgot megtudtam vagy kaptam segitseget!Szoval koszonom a valaszokat ismet!!!!

Mindenkinek minden jot!

2008. okt. 31. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!