Császármetszes?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 38 hetes terhes.

Penteken még lesz 1 uh.

Medencevegu fekveses a babam. Ha nem fordul be pentekig ,jovohet kedden kell befekudnom...

Van még esély????

Nagyon nem csaladbarat itt a csaszar ,ugy nem orulok 😔


2018. jún. 12. 06:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Hol csaladbarat? Max bejohet apuka.

Ha csaszar is lesz, gyorsan tul leszel rajta. Nekem ketto volt, erik a 3. szerintem nem borzaszto. Se fajdalomba se semmi.

Nem tartom valoszinunek hogy par nap alatt befordul

2018. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Miert nem varnak tovabb? Ezt nem ertem. Akar vanudas kozben is befordulhat. Ctg, flowmetria, koldokzsinorral minden rendben van? Ok nelkul nemszoktak csaszarozni.
2018. jún. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ott is ez volt, ahol a lányom született... faros, programcsászár rögtön kiírva, nem vártak semmit. Viszont ott legalább amennyire lehet, családbarát volt, a műtőben ugyan egyedül voltam, de az őrzőben itt lehetett velem apuka, és a babát is órákra kihozták, nem volt szeparáció szerencsére.
2018. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ne hagyd magad.

Van orvosi oka a császárnak??? Ha nincs, ne egyezz bele!

Várják meg, míg beindul a szülés.

2018. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Persze, legyen okosabb az orvosoknál is, aztán meg ha baj van, akkor ő fogja a legjobban szidni őket. A császár se tragédia, ne fogd fel annak.
2018. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem azt írtam, hogy ne engedje a császárt.

Hanem azt, hogy ha nincs orvosi indok, akkor ne hagyja magát csak úgy felvágni idő előtt.

A szülés akkor indul meg, ha érett a baba, és felkészült rá. Ha nincs rá ok, akkor a doki kényelme miatt nem kellene ebbe a folyamatba belenyúlni. Mert igen, sok orvos nem orvosi okból ír program császárt, hanem a saját kényelméből, az ügyeleti idejére. Mert akkor úgyis bent van, nem kell a szabadidejében bemenni.


Ha van rá lehetőség, meg kell várni, hogy magától induljon be a szülés, még ha tudják is előre hogy császár lesz.

2018. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Aha, es ha tul koran veszik ki, es meg a sulya sincs meg 2500 g? A becslesek nagyon sokat tevedhetnek. Nyilvan mas a helyzet, ha van orvosi indok, Kerdezo, mit mondtak, miert nem akarjakl megvarni, hogy beinduljon magatol, es akkor ujra megnezni, hogyan fekszik?


A leirasodbol ugy erzekelem, hogy csak a fekves a problema, mert ha mas is lenne, akkor nem varnanak a csaszarral jovo het keddig...

2018. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Már nem valószínű, hogy befordul.Nem tudom mennyire becsülték a súlyát amúgy? Tavaly nekem 1 nappal a kiírt dátum előtt csináltak a műtétet.Utolag mondta az orvos, hogy nem tudtam volna megszulni mert amellett hogy faros volt,teraranytalansag is volt.


A farfekves babák nehezebben indulnak el,mert nem nyomják olyan erősen a megszakítás mintha a fejük ekelodne be.Nagyobb lehet náluk az oxigénhiány okozta probléma,mert a fejük születik meg legkésőbb.Ezert van, hogy toló szakaszba visszafogja a babát az orvos,mert pld ha a nyakánál áll meg az egész szülési folyamat simán megfulladhat.


Az aki azt mondja,a kerdezonek hogy kérdőjelezte meg az orvost nem gondol bele a mi van ha.. részbe.Kivulrol könnyű.

2018. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
megszakítás=mehszaj
2018. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

"Az aki azt mondja,a kerdezonek hogy kérdőjelezte meg az orvost nem gondol bele a mi van ha.. részbe.Kivulrol könnyű"


Barátnőm azért ostorozza magát már 4 éve, hogy miért nem kérdőjelezte meg az orvost, aki csak a saját kényelméből császározta meg idő előtt. Nem volt még érett a pici a megszületésre, de kivették. Mindenféle indok nélkül.


Szóval nem árt megkérdőjelezni az orvost. Nem azt írjuk, hogy mindenáron ellenkezni kell, hanem csak megkérdőjelezni. Tehát nem vakon hinni az orvosoknak, ők nem istenek (bár sokszor azt hiszik).

2018. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!