Császármetszes?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 38 hetes terhes.

Penteken még lesz 1 uh.

Medencevegu fekveses a babam. Ha nem fordul be pentekig ,jovohet kedden kell befekudnom...

Van még esély????

Nagyon nem csaladbarat itt a csaszar ,ugy nem orulok 😔


2018. jún. 12. 06:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

10 akkora baromság, amit írsz, nem császároznak túl korán, normális esetben csak a 38. hét után, már nem fejlődne bent többet az a baba, aki ilyenkor fejletlen, csak az anyukák szeretik ostorozni magukat.

Kérdező! Én a helyedben egyáltalán nem félnék a császártól, nekem nem fájt, nem szakadtam, nagyon sok előnye van. Ráadásul nem lehet oxigénhiányos a babád, vagy nem lehet egyéb szülésből eredő baja.

2018. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

11: engem 38 hetesen császároztak, 2200 grammos babám lett. Nyilván nem lett volna hatalmas amúgy sem, mondták is, hogy 3 kg alatt lesz, ezen nem is lepődött meg senki, tekintve, hogy alacsony és vékony vagyok. De mivel az utolsó hetekben heti 200-250 grammot magukra tudnak szedni a babák, talán nem ártott volna, ha hagyják még abban a két hétben, ami hátravolt. Fejletlen nem volt egyébként, teljesen érett újszülött volt, de nagyon picike súlyra és hosszra is.

Amúgy de, a programcsászáros babának lehet baja, pl. akklimatizációs zavar, ami szintén járhat oyigénhiánnyal és annak minden következményével.

Továbbra se az a baj, hogy farfekvés esetén császároznak, azzal nagyonis egyetértek. De meg lehetne várni, míg beindul magától a folyamat.

3-as voltam

2018. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt kellene kideriteni, miert ne lehetne varni tovabb, ameddig beindul magatol. Normal esetben egy varandossag hossza 37-42 het kozott van. Ha peldaul kesobb fogant, nem kozepidoben, akar 1-2 hetes elteres is lehet, akkor 38 hetesen kiveszik a megcsak 36 hetes babat...
2018. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Semmi mast nem mondott ,gyorsan kapkodtak ,hogy hol -mikor lesz hely mert sok a csaszaros. Még a becsult súlyát sem tudom ,majd a penteki ultrahangon rakerdezek ...

Veszélyes ,mondta ha elfolyik a magzatvíz elobb ,semmi tusolas ,azonnal irány be ...

2018. jún. 13. 06:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Miert veszelyes, ha elobb elfolyik a magzatviz? A gyerek a koldokzsinoron at kapja az oxigent. Ajanlom facebookon a Termeszetes szules csoportot, sok szuleszno van ott, el tudjak neked mondani mind a csaszar, mind a magzatviz elfolyasanak kockazatat ilyen helyzetben.
2018. jún. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azert nem folyhat el a maguatviz mert esetleg elore eshet a koldokzsinor? Az tenyleg veszelyes allapot es surgossegi beavatkozast igenyel
2018. jún. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen ,utolsó ,ezt mondta .
2018. jún. 14. 09:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is faros volt, elfolyt a magzatviz de engem még vajudni is hagytak, hogy a gyerek fel készüljön ra, h megszületik.
2018. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!