Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt, közepes...

Kombinált teszt, közepes kockázat?

Figyelt kérdés
Kombinált teszten voltam, a down kockázat 1:765 lett. Az UH tökéletes... A doktornő mindenképpen további vizsgálatokat javasolt, a korom miatt (43 éves vagyok). Mit gondoltok?

2018. jún. 13. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy mivel “öreg” vagy a gyerekvállaláshoz ezért a kockázat alapból közepesről indul és nem alacsonyról mint egy fiatal nőnél. Elmehetsu Prena tesztre vagy amniocentézisre az a tuti, UH-n nyilván jó ha nem látnak elváltozást de én nem feltétlenül lennék nyugodt a helyedben.
2018. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miről mit gondolunk? Ha megtartanád a babát, akkor is ha beteg, akkor felesleges menni vizsgálatokra. Ha akkor elvetetnéd, akkor pedig jó lenne minél biztosabban tudni, hogy beteg, tehát menj a további vizsgálatokra.
2018. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és azt, hogy beteg-e vagy sem azt mi innen nem tudjuk.
2018. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a helyedben elmennek Prena, vagy Panorama tesztre. Mondjuk en pont ma voltam. 1,5 es meglesz az eredmeny. Az legalabb biztos eredmenyt hoz. A kombinalt teszt meg csak talalgatas. Volt mar nekem is 2x kombinalt tesztem, de most utoljata nem biztam benne es inkabb csinaltattunk egy Panoramat.
2018. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!