Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2 hete is pánikba estem csináltam délután tesztet az negativ lett. Minimum ha lehetséges(január elején egy fiuval volt petting,picit ittunk is) akkor már 20 hetes lenne.De idáig rendesen jött a menzim.Most késik 5 napja.Meg vagyok picit puffadva , hasaljon kicsit kemény is. Van rajtam súlyfelesleg és az elmúl pár hétven lehet ha sokat is ettem. Szóval az lenne a kérdés hogy amellett hogy rendes behatolás nem volt és idáig különösebb jelei nem lettek volna.Kiderülhet hogy terhes vagyok

Bocsi ha a kérdés hülyeség de mostonábban hülyébbnél hülyébb terhességi történeteket hallottam


2018. jún. 13. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
NEM!Nem vagy terhes.Ez így nem lehetséges.
2018. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nullával egyenlő annak az esélye hogy akkor teherbe estél.
2018. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szerintetek mitől lehet akkor a hólyagomnál, vagyis a vénuszdomb fölött megpuffadva és picit megkeményedve? Illetve ha nyomkodom a “hájat” azon belül keménynek érzem. Behúzni betudom. És elég sokszor vizelési ingert érzek illtve hogy nagy dolgomra kell menjek aztán elmegyek és semmi. És mintha ott lent dobogna a szívem, mondjuk az lehet a parátol is

A suli és a sterssz miatt késhet?

Köszönöm annak aki segít ezt a sokmindent picit megválaszolni

2018. jún. 13. 16:44
 4/18 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen akinek van véleménye az irjon🙏
2018. jún. 13. 16:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Nem vagy terhes, nyugi már.
2018. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi, megint csináltam tesztet és az is negatív lett, remélem nem tévednek ezek a tesztek

Ha valaki tudna segiteni hogy esteleg mi okozza ezeket a tüneteket megköszönném

2018. jún. 13. 17:13
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem tetted fel korábban ezt a kérdést? Pár hete volt egy ehhez kísértitesen hasonló kérdés...?!


Természetesen nem vagy terhes. A hülyébbnél hülyéb terhességi történetek pedig általában félreértelmezésből adódó városi legendák.

Nincs olyan, hogy 20 hetesen negatív legyen a teszt.


És hogy más módon is megnyugtassalak:

Én sem vagyok vékony viszont kismama vagyok, és amióta növöget a pocakom azóta nem tudom behúzni a hasam, mint korábban.

2018. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeeeee :o

Ennyire agyhalott nem lehet valaki!

2018. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)) Nem tettem ezelőtt ilyet mivel akkor egyből mentem s vettem tesztet😄
2018. jún. 13. 18:25
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki benéz még akkor egy annyit szeretnék kérdezni,hogy már 5 hónap után mindegy melyik napszakban csinálod a tesztet 100%-os lesz?
2018. jún. 13. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!