Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok. Már...

6 hetes kismama vagyok. Már egy hete vannak folyásaim, hol rózsaszín, hol barnás? Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
A dokik nem tudnak mit mondani, mert nem látszik semmi bevérzés vagy ehhez hasonló.
2010. jún. 16. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jó jel. nem írtak fel semmit? nem kell a legrosszabbra gondolni, de erre minimum utrogestan-t szoktak felírni, mert nem normális dolog. szívhang van?
2010. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utrogestant szedem egy hete. Tegnap voltam uh-on, de csak nagyon gyenge pulzálás volt.
2010. jún. 16. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hetesen még akár semmi pulzálás is lehet, mert olyan kicsi.

A barnázás rózsaszin nem jó, de ha látott doki és nem a méhböl jön akkor nincs baj.


Nekem a 10-ik hét körül kezdödött a barnázás kb 3-4 hétig tartott állandó rohanás doki ügyelet, de soha nem láttak belsö bevérzést, mire rájött a dokim hogy érzékeny a méhszájam, pl hüvelyi ultrahang is mindig véres lett, és kisebb mozgástól is vérzek. De ez nem volt baj, így még igazábol pihennem sem kellett, csak kímélni magamat, de nem volt vészes, csak ijesztö. Aztán elmúlt, azóta hála isten nem volt. Szerintem a túlzott vérböség okozta, az elsö egy erotikus álom után volt. Aztán volt hogy pisilés közben pukiztam aztán elkezdtem barnázni.

2010. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!