Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tervezett csaszarmetszesnel,...

Tervezett csaszarmetszesnel, miert kell 1 nappal elobb befekudni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem fordult be a babam,kiirta a doki a csaszart... holnap fekszem be mar koran reggel ,hiaba erdeklodtem volna mi lesz ,annyit mondott mindenki ,majd ott mindent elmondanak ......
2018. jún. 18. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sem kellett befekudnom.

Reggel 7 re mentem,8:53 kor szuletett a gyerkoc.

En nem engednem a program csaszart ilyen okbol.siman meg lehet varni,hogy magatol induljon.

Vagy mar tulhordtad?nem jo a gyerkocnek ha csak ugy kikapjak.

Nekem a 3.volt programos,az elozo ket csaszi miatt es 1 napra inkubatorba kerult legzeselegtelenseg miatt.nehezen allt at a kinti eletre szegenykem.

Nekem nem volt valasztasom,veszelyes lett volna tovabb huzni,es a hegem sem volt tul jo allapotban mar.

De erre azert rakerdeznek az orvosodnal.ne hagyd,hogy egy darab husnak nezzenek...

2018. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anno (másfél éve) nem kellett előző nap befeküdnöm, hanem a doki mondta, hogy kedden délután háromra menjek be, jelentkezzek a szülőszobán. Kb. egy óra volt az előkészítés, 16-kor műtöttek (20 perc volt a műtét). Annyi volt a kikötése, hogy aznap csak egy könnyű reggelit fogyasszak legkésőbb 8-ig, onnantól ne egyek, inni lehetett délig. Az előkészítés során beleegyező nyilatkozatokat kellett aláírni, adatlapokat tölteni, vérnyomást mértek, leborotváltak alul, volt egy rövid nst, megkaptam a beöntést (ezt követően eltöltöttem egy "kellemes" 20 percet a wc-n:)), aztán le kellett zuhanyozni valami fertőtlenítős cuccal, kaptam műtős ruhát, felrakták a katétert, a kézfejembe kaptam egy "pillangótűt". Majd hordágyon betoltak a műtőbe. Ott megkaptam gerincbe az epidurális érzéstelenítést, kb. két mp alatt deréktól lefele már semmit sem éreztem. A karjaimat lekötözték, az aneszteziológus nővér végig ott állt a fejemnél és néha megsimogatott (nagyon kedves volt). Maga a műtét gyors volt, a kisfiamat kb. 5 perc alatt kiemelték, megpuszilhattam és vitték fürdetni. Amíg összeférceltek (ez volt több idő), addig apával volt kint a pici. Az őrzőben aztán megkaptam a kisfiam, bár képtelen voltam megtartani, annyira remegtem (az érzéstelenítő mellékhatása miatt), így a férjem karjában volt, míg elmúlt a remegés. 12 órán át kellett mozdulatlanul feküdni, aztán állásba fel és zuhanyzás, majd lekerültünk osztályra. Kedden szültem, szombaton engedtek haza.
2018. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!