Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti hogy bírjátok...

Kismamák, ti hogy bírjátok ki, hogy a 12. heti UH után legközelebb csak a 18-19. héten kell menni?

Figyelt kérdés
Nem aggódtok a babáért?
2018. jún. 18. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Szia. Sajnos én is nagyon aggódós vagyok, pedig ez a 3. baba, én általában így a 2 ultrahang között elmegyek egy 4d uh-ra 😊 egyébként a következő időszak meg rosszabb lesz, mert a 18-20 hetes uh után a következő nálunk a 32 hetes.. De amúgy sokat szamit megnyugtatas téren az is ha majd érzed már a mozgásokat.

De van lehetőség maganorvoshoz járni is sztk rendelés helyett és ott ha van a dokinak uh akkor minden hónapban meg tud nézni. 😊

2018. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Más országban úgy tartják hogy az ultrahang nem tesz jót a magzatnak, és az egész terhesség alatt csak 1 ultrahang a kötelező!

Egyébként én is nézegettem volna minden percben ha lehet, de ez van. Az idő meg eltelik így is úgy is. Ha neked nehezebben akkor foglald le magad valami hobbival

2018. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, a 4D-re gondoltam én is. :)

Én is mindig aggódok. :(

2018. jún. 18. 15:07
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha másért nem, ezért érdemes magánorvoshoz járni, ő havonta ránéz a babára, mindig megnyugtató látni, hogy rendben van, mozog :)

Amúgy a 18. heti után meg már könnyebb, mert elkezded érezni a mozgását és nem aggódsz annyit.

2018. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk első baba. Tavaly nyáron volt egy vetélésem és most extra aggódós vagyok.

Állandóan az jár a fejemben, hogy csak nehogy baj legyen, mi van, ha észre se veszem. Szívem szerint 2 hetente járnék uh-ra, de tartok tőle, hogy a doki hülyének nézne. :D

Mindenki azt mondja, hogy túlparázom, és ez az életünk legszebb időszaka, de nekem nem az, majd akkor fogom magam jól érezni, ha már a karomban tarthatom (vagy ha betölti a 30. életévét :D)

2018. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én voltam közben


De egyébként egy idő után felüdülés, hogy nem kell állandóan menni.... Persze izgalmas, meg szeretem látni, plusz aggódni is szoktam..

De a végén már hetente menni fárasztó...nagyon fárasztó


Remélem nem húzom tovább, mert akkor hetente 2szer 😖


39+2 hkm

2018. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Ez hol van így? Vagy ez ilyen általános sztk-s gondozás?


Én múlthéten voltam a 12 hetes genetikain, de jövőhéten már megyek a saját dokimhoz. Akkor leszek 14 hetes. De gondolom utána már a következő nekem is megint a 18. heti genetikai lesz.

2018. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is mentem a kettő közt 4D-n. A 16. héten voltam a lányommal, úgyis kíváncsiak voltunk a nemére, ott megmondták azt is. A 18. heti és a 30. heti közt is voltunk egyet babamozin.

Most a másodikkal olyan dokihoz fogok járni, aki havonta a terhesgondozáson rám néz UH-val is, így azért könnyebb.

2018. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk gond volt a 12. Heten, ezért rengeteg ultrahang volt. Persze jó vilt öt rendszeresen látni, de én kibekultemvolna sok-sok nyugis héttel
2018. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanugy, mint a 2-es, ahol elunk, ott max 3 uh van ugyanilyen okbol, nekem a 10., 19.es 30. heten volt. Nagyon akartam volna menni kozben is, de emiatt nem mentem el kulon. Nemsoka erezni fogod mozogni, onnantol jobb lesz :)
2018. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!