Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek cuki egy kismama?

Szerintetek cuki egy kismama?

Figyelt kérdés
Miért mondják sokan, hogy a kismamák annyira cukik? Sokan egyenesen rajonganak a pocakokért
2018. jún. 19. 07:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom.

Engem is mindenki vinnyogva közelít meg, hogy jaj milyen cuki pocakom van... A hátamon áll a szőr tőle. Tök idegen emberek, bámulnak bambán.

2018. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

En kismama vagyok, de hogy ebbe semmi cukisag nincs az tuti 😂

A pocakfuggok meg passz. En agyverzest kapok amikor vadidegenek kerdes nelkul repulnek ra a hasamra simogatni 😱😱 megszoktam kerdezni a ferjem is hozzatett ot nem akarja simogatni ??

2018. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi cuki nincsen rajtuk, de nyilván ez egyéni megítélés kérdése. Az is valószínű, hogy pont annyian találják annak őket, mint amennyien nem. Bizonyára egy kismacskára, vagy kölyök kutyára nézve előbb jön ki bárki száján, hogy cuki,ettől függetlenül sokak elérzékenyülhetnek egy kismama láttán, tudván mit hordoznak a szívük alatt. Jómagam teljesen közömbösen viseltetek irányukba, (kétgyerekes anya vagyok), annyi az össz bónusz, hogy udvariasabb, előzékenyebb vagyok velük, de kábé ezt is annyira amennyire mondjuk az idősebbekkel, vagy bárkivel, aki az "állapota" miatt több empátiát, toleranciát érdemel (helyemet átadom, stb...). Nem gondolnám, hogy általánosságban a legtöbb ember cukinak találná őket, maximum udvariasabbak velük, már ha volt gyerekszobájuk...
2018. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Én nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy terhes nő tulajdonképpen csak a "jól sikerült" vagy "épp csak megvolt a szex, mert kell a gyerek" szex eredményét mutatja! 🙂
2018. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szülésznő voltam, sok-sok éve nem dolgozom ebben, de hogyan is vélekednék róluk ezek után 2 gyerekes anyukaként? Elmosolyodom a kismamákon, tippelek magamban hányadik hónapban járhatnak. Udvarias, előzékeny vagyok velük.
2018. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Aki terhes volt mar tudja kb milyen megy keresztul. Cukinak nem tudom mondani én se, de sokan aranyosan viselik és könnyedén. Mások nehezen... Ettől figgetlenul én is úgy gondolom h elozekenyseget kell adni nekik. A gyerek lehet épp a gyomrukon vagy a hólyagjan tapos épp😁 Vagy csak egy szuper napja van de ezek Sztem sokszor egy kismama arcára is van írva. Időnként Sztem több segítséget kene kapni, de csak az anyukaktol kapják ezt meg sokszor. A pasik vagy nagyon udvariasak tapasztalatom szerint vagy le se tojjak h egy no épp baromira terhes.


A lényeg h az én pocakomat is próbáltak mar parszor vadidegenek simizni, na attól herotom van. Johogy nem egy idegennek hagyom taperolni magam... pedig nekem ez épp olyan érzés... Senki idegennek semmi joga a pocakomhoz nyúlni és simogatni. Meg családon belül is néha kissé frusztralo de azért az megiscsak más.

2018. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Én most kezdek pocakosodni, de még így enyhe pocakos kismamaként is sokkal cukibbnak látok egy kiscicát :D


Amúgy ez a pocakfogdosás tényleg szörnyű. Van egy kolléganőm, aki már akkor simogatta a hasam mikor még csak a szokásos kis hájpocakom volt ott. A kezét el tudtam volna törni...

2018. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is előzékeny vagyok velük és irigylem is őket ezért mosolygok rájuk és szépnek tartom az állapotukat :) 2 gyerekem van, mind2 terhességem fantasztikus volt lelkileg (fizikailag persze nem de nekem a dolgok lelki része jobban számít), ezért nagyon boldog érzés fog el ha látok kismamát.
2018. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Én kismama vagyok, ez a 2. terhességem. Én egyáltalán nem tartom cukinak a kismamákat.
2018. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem tartom cukinak a kismamákat. Mondjuk a kisgyerekeket se.
2018. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!