Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normàlis, ha 38 hetes kismama...

Normàlis, ha 38 hetes kismama vagyok, és megint hànyni kezdtem?

Figyelt kérdés
Reggel hànyingerrel kelek,ma már 3x hánytam....
2018. jún. 14. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet teljesen normális is, hormonális okból visszatérhet, és szülés közeledtével is úgy tudom, előfordulhat egyfajta öntisztulás okán (bár ez inkább hasmenés formájában szokott jelentkezni), illetve a baba nyomhatja a gyomrodat esetleg, de én a helyedben biztos ami biztos alapon beszélnék orvossal. Hívhatod a nőgyógyászod, kórházat, háziorvost akár.
2018. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek visszatér a terhességi hányás (nem gyakori), de

lehet akár vírus is.

2018. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a terhességtől van. Én végig hánytam a terhességet és végig émelyegtem, undorodtam a szagoktól, de ez folyamatos volt, nem maradt abba 20 hétre.
2018. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En sosem hanytam,most lett hanyingerem oklendezek,valoszinu a gyomorsavtol 35hkm
2018. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!