Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek cuki egy kismama?

Szerintetek cuki egy kismama?

Figyelt kérdés
Miért mondják sokan, hogy a kismamák annyira cukik? Sokan egyenesen rajonganak a pocakokért
2018. jún. 19. 07:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem csodaszépek a kismamák. Én imádok kismama lenni és valahogy annyira természetesnek és gyönyörűnek látom ezt az állapotot, hogy igen, mosolygok a kismamákra és örülök, ha látok belőlük párat. 😊 Viszont a pocakfogdosás tőlem is távol áll, akár én vagyok terhes, akár más.
2018. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
En szeretnek megint kismama lenni. Varandosan sem ereztem magam cukinak, de ha meglatok egy kismamat, atfut az agyamon, hogy en is szeretnek megint egy babat a hasamba. Atadom a helyet, figyelek rajuk, a tobbi emberre is, de rajuk egy fokkal jobban. Ugyanez igaz, ha valaki kisbabaval van, elore engedem a boltban, vagy segitek, ha kell.
2018. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nagyon tetszenek a fiatal terhes lányok. Szép nőies testük van ilyenkor (is). :)
2018. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ, ha fitten tartja magát, és jó ránézni, mert nem akar meghalni a teher alatt, éppen lehet cuki is.

De a bálna méretű, vagy amelyik menni sem bír az minden, csak nem cuki!

2018. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem kifejezetten nem cuki. Egész nap a mosdót járja pisilni, rosszabb esetben hányni is. A hormonok miatt hangulatingadozásai vannak, egyik percben még sír, a következőben már leordítja a fejed, persze mindezt semmiségekért. Állandóan eszik, vagy ha nem, akkor az evésről beszél. Izzad, horkol. Mivel mindig álmos, úgy néz ki mint egy zombi. A végén a lába bedagad mint egy elefántnak, és már csak kacsázva tud menni. Ideges, türelmetlen, kötekedős. Nem, ez nem cuki.

Viszont nagyon szép, hogy életet ad egy gyermeknek, látszik rajta, hogy minden nehézség ellenére imádja ezt az állapotot. Sürün símogatja a hasát, így teremtve kapcsolatot születendő gyermekével.

Természetesen ez nem általános, saját példám írtam le.

2018. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem a cuki szót használnám.

Én imádtam kismama lenni, meg mindig megmosolyogtatnak a kismamák, tudván, hogy egy kis csodát hordoznak, de akkor sem a cuki szóval írnám le.

A hastapizás pedig...kb mintha az ember fenekét fognák meg. Utáltam, de nagyon.

2018. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
Hmm, cukinak nem tartom. Vannak nagyon szép kismamák, akiknek tényleg jól áll, de azért én inkább azt látom, amikor izzadnak, meghíztak, nem tudnak már hogy öltözködni, ki van a tökük az egésszel és már bár megszülnének. Szerintem én is ilyen leszek :D
2018. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!