Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki szőrösödött terhesség...

Volt aki szőrösödött terhesség alatt? Illetve hogyan tudom megállapítani hogy stírám van vagy csak a borotva kezdte ki a bőröm?

Figyelt kérdés
Ezzel csak én vagyok így? Nem mondom hogy erős szőrzetem van de ilyen sok kis pehely szőrszálam lett főleg a hasamon... Eléggé kellemetlen főleg hogy pár napja vettem észre eddig nem volt a köldököm körül szakadás,és nem tudom eldönteni hogy ez most stíra lehet vagy csak borotva nyomai maradtak meg,hogy tudom megállapítani hogy melyik?
2018. jún. 19. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elég sokunknak lett szőrősebb a hasa. Én nem borotválnám, terhesség után úgyis visszaáll.
2018. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én borotvál a hasam is, semmibe nem tellik az a plusz 2 húzás, amikor amúgy is mindenen végigmegyek. 😊
2018. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Borotválom*
2018. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én epilálom.
2018. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Borotva nyoma és a stria nem is hasonlít...

Köldök körül általában az utolsó..


Elsőnek oldalt, majd a has aljan a köldök és a csípő közti részen jönnek ki a striák, ha jönnek.



Nekem is szőrösebn, gyorsabban nő mindenhol( a hajam is )


Hány hetes vagy?

Pehely szőröket felesleges szedegetni, mert rosszabb lesz..

A csúnyábbakat én csipesszel húztam ki

2018. jún. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
37.-ben vagyok,és nagyon fáj a köldököm alatt,csípőmön van 1-2 de azok nagyon sötétek és nem fájnak(eddig se),fájna kellene?
2018. jún. 20. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Azta. Nekem nem lett semmi szorosebb...Sőt. Szülés után lettem szőrös.. Lanyt vársz v kisfiút? (tudom.. babona meg minden, de erdekel)
2018. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg kisfiút.
2018. jún. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!