Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos mensziszerű fájdalo...

Folyamatos mensziszerű fájdalom, mitől? 35 hetesen

Figyelt kérdés
Pár napja érzem ezt, hogyha ülök. Nem fáj annyira, hogy korlátozzon bármiben is, aludni is tudok rendesen, házimunkát is tudom csinálni, még vásárolgatni is jártam ezekben a napokban, szóval teljesen jól vagyok. De ha ülök, akkor olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne, és tegnap egy icipici rózsaszín folyásom is volt. Sűrű, nem folyós, nem olyan, mint amit a nyákdugóról mondanak, hanem egyszerűen csak az eddigi sűrű fehér folyásom berózsaszínesedett. Aztán elmúlt. Mi történik?
2011. szept. 19. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én akkor éreztem ilyet, amikor megrövidült a méhnyak. Utána pihenés, Magne B6 volt. Időre született a lányom. Szóval szerintem hívd fel az orvosod és konzultálj vele. Inkább 100-szor menjél feleslegesen...


Boldog babavárást!

2011. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű a nyákdugód távozott-vagy legalábbis egy darabja- és jósló fájásaid vannak. A terhesség vége felé teljesen normális jelenség mind a kettő!

A nyák dugó miatt ne aggódj,ha ugyan tényleg az volt,mert utána még akár heteket kell várni,hogy beinduljon a szülés! (nekem 3 hétre rá lett meg a kicsi)

Ha a mensi szerű fájdalom 1 órában 4 vagy több lenne,akkor kell mentőt hívni!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:Friss 3 gyerkőcös

2011. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsen ilyen fájdalmam, csak ha ülök. Akkor viszont folyamatosan, ameddig fel nem állok, akár órákon át is :( Lehet nyomódik valami az üléstől?
2011. szept. 19. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nyom valamit a baba feje ülés közben,mert ha jósló fájás lenne azt állva is éreznéd.De a rózsaszín váladék tuti,hogy a nyákdugó volt,de ne aggódj,csak készülődik a picike,a következő vizsgálaton beszélj az orvossal erről.



Jó egészséget kívánok nektek és a picinek.


3 gyerekes anyuka:-)

2011. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem jóslófájás lehet, a rózsaszínes folyás meg lehet h tágulsz. nálam mikor véreztem, akkor mondták, h tágulásos vérzés. magnéziumot ilyenkor már nem muszáj szedned, csak a 36. hétig szabad, aztán nehezíti a szülést.
2011. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy a magnézium nehezítené a szülést... ez is alkati kérdés! (Az első kettővel végig szedtem a magnéziumot,és az első 40+3 hétre jött,nagyon gyorsan,a második 1 hetet késett,de szintén gyors volt. A harmadikkal a 38. hétig szedtem és a 40. héten született meg,szintén gyorsan.)
2011. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!