Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nektek hányadi...

Terhesség alatt nektek hányadik hétig tartott a has görcsölés?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2018. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az 4-5. héten szinte minden nap előfordult, bár nekem inkább a derekam akart leszakadni, de időnként a hasam is fájt.

Most 9 hetes vagyok, kb heti 1-szer még előfordul, de a második kimaradt menzeszem "első két napján" végig fájt a hasam.

Mennyi idős terhes vagy?

Ne aggódj, ha nem annyira erős, mint a menzeszkori és nem kíséri vérzés, akkor ez természetes.

2018. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20. hét. Nem erős a görcsölés,vérzés pedig egyáltalán nincs szerencsére, kb 2 hetente szokott 1-2 napig, de olyankor az emelt magnézium sem segit
2018. jún. 19. 16:06
 4/6 anonim válasza:

2. vagyok

Gondolom dokiddal beszéltetek róla. Ha minden oké odabent, akkor ez inkább csak a növekedés miatt lehet.

Ne aggódj!

Boldog babavárást kívánok! :)

2018. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az 5-6-7dik hètben volt màra már megszünt most vagyok a 9dik hètben.

Kèrdezgettem sok mindenkitől hogy nornalis e de ha nincs vèrzès ès nem olyan mèrtèkű mint a menszesz görcs akkor ne aggodj, normàlis.

2018. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Èn is a 20.hètben vagyok. Nekem is van nèha kissebb görcsölès ès szùrò èrzès de gyorsan el is mùllik ha pihenek egy kicsit. Azt vettem èszre hogy akkor jön a szùrò èrzès amikor erőssebben mocorog a picike. Ès èjszakànkènt a görcs is megfogja a derekam ha nem jòl fekszem. Nyugodj meg ha nem erősödik ès nincs vèrzès akkor nincs ott semmi gond. De az orvosodra majd kèrdezz rà ha az megnyugtat.
2018. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!