Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire bírtátok magatokat...

Ti mennyire bírtátok magatokat a terhesség vége felé? Hogy telt egy napotok?

Figyelt kérdés
36+3 hkm
2018. jún. 22. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

37. hétig dolgoztam pultosként.

Aztán a gyerekszoba befejezése, az utolsó vásárlások, meg CTG-re jártam egyedül kocsival, az is fél nap volt (30 km-re a kórház).

De jól voltam, szóval nem volt megterhelő.

2018. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 5 nappal még dolgoztam (41. héten szültem) úgyhogy nem unatkoztam. Fizikailag teljesen jól voltam, semmi bajom nem volt szinte.
2018. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Munkával. Az utolsó hétig dolgoztam minddel, teljes munkaidőben. Hízni nem nagyon híztam, mivel sportolok, Ez a vizesedést is meggátolta, meg nagyon igyekeztem úgy is enni.


Élveztem.

2018. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádtam. Túlhordtam egy héttel, de vígan fellépcsőztem a hatodikra nat-re napi 2x 41 hetesen is. Most várom a másodikat, kíváncsi leszek, így a pici mellett milyen kondim lesz a végére. 😄
2018. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és a kiírt napomon sütöttem 2 kg mézeskalácsot, feldíszítettem, majd főztem 5 kg narancsból lekvárt... 😊 Tényleg jól voltam.
2018. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen nap és olyan is.

37. Hétig dolgoztam.

Házfelújításban vagyunk, hajolgatás már necces.

De van olyan nap, amikor 9től este 8-ig ebédpihenővel végig pakoltam, mert most költözünk.


Minden nap a háztartás..stb van.. A pakolás mellett

Sokat pihenek, olvasok, sorozatot nézek közben..


A nagy meleget kevesbé viselem jó, de csak a nem terhességhez képest.


Mondani szoktam, hogy teknős üzemmód van kb 1 hete, de 34 fokban, de nem csoda az utolsó héten.

Ma viszont csak aludnék...😕

2018. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!