Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a terhesség a...

Milyen volt a terhesség a szülés nektek, duci, telt kismamák akik 80 kg vagy a fölött estek teherbe?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Lányommal a terhesség szuper volt. Szülés hosszú,mert soká jutott el a doki tudatáig,hogy ha hajnal fél4-töl nem tágulok estig se,akkor adjon meglazítót... Másodikat várom,17heted vagyok. Elején hányinger ,még most is szokott.
2016. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Az elejen nagyon hanyos voltam kb a 25.hetig, a vegen meg vizesedtem. 15 kilo jott ram a vegeig. Az utolso 2 het volt nagyon megterhelo a szamomra. A kovetkezot azert kisebb indulasi sullyal kezdenem. (A szules utani 3.heten mar "csak" 78kilo voltam..)
2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ja, pont 80al kezdtem. Elozo voltam..
2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanolyan nehéz, mint 50 kilósan.
2016. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Semmi extra, csak jól lefogytam. :D

94 voltam teherbeesés elõtt, nagyon sokáig hánytam(majdnem félideig), a végére 97 lettem. Mikor hazamentünk a kórházból 87, majd még pár kiló víz is lement. :D Terhesség alatt minden eredményem tökéletes volt. Szülés lassan indult be, és nem lett volna baj, csak nem rendesen fordult be a baba, így a kitolás több mint 2 óra volt. Végülis sikerült természetesen, és ehhez semmi köze a súlynak.

2016. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

80-al kezdtem az elsőt. Nem vokt semmi extra, jobban bírtam mint mások, tornáztam is. Cukros lettem, diétázni kellett, összesen 14kgot híztam. Szülés után 84lettem.

Ezzel kezdtem a másodikat. Hamar cukros lettem, de az elején sokat voltam rosszul, lefogytam 80-ra. A végéig szigorú diéta volt, 84-el mentem szülni, 74-el jöttem haza.

Mindkét szülésem gyors, könnyű volt. Első 6óra alatt lett meg a fájásoktól, második pedig bő 2óra alatt az első fájástól. Szerintem ember függő ki hogy bírja a terhességet.

2016. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az elsőt 80-al kezdtem, 90 lettem a végére.

Hányinger, hányás volt sokszor. 38 hètre született.

A kicsivel 69ről indultam, 82-vel mentem szülni, 41 hétre. Itt nem nagyon volt hányás, hányinger, cserébe vègig alacsony vérnyomás, ájulás-érzés.

2017. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98-cal kezdtem, alig volt hányingerem. 107-tel mütöttek, mire a víz is lement 92 lettem.. :))
2017. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

90nel kezdtem, összesen 5 kilót híztam. Problémamentes terhesség volt, végig dolgoztam.

Lepény miatt császár volt, miután hazajöttünk, két hét múlva már csak 80 kiló voltam.

2017. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94el kezdetem, 98-al mentem szülni, most 4 hós és 86 vagyok. A terhesség egy álom volt, se egy hányinger, se vizesedés, semmi. 38+3-on császároztak (okkal, programcsászár volt). A végefelé volt gyomorégésem a csokitól, ha nem ettem volna, semmi bajom nem lett volna, de előbb nem eszek rendes kaját, mint csokit (sajnos), szóval "erről is én tehetek"
2017. jan. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!