Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyan kismamák, akiknek...

Vannak olyan kismamák, akiknek nem látszik 5. hónapba se hosszú pólóban se, hogy babát várnak a baba elhelyezkedése, kismama testalkata miatt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan már nem vagyok kismama de nekem a 8. hónapban vált egyértelművé, előtte simán belakottnak tűntem és hosszú pólóban vagy pulóverben egyáltalán nem látszott.
2018. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Sőt, van olyan kismama, aki úgy megy szülni, hogy megrőkönyödnek rajta, hogy "de hát terhes se vagy!", mert annyira nem látszik.

Anyukám ilyen volt, én meg az ellenkező véglet, 12 hetesen átadták a helyet. :)

2018. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kb. szülésig nem látszott, vagy alig, hosszú pólóban pláne nem, a testre tapadó felsőkben jobban látszik. 36. héten szültem, talán a 40.-en már látszott volna. 170 cm vagyok, 60 kiló voltam szülés előtt.
2018. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Voltam olyan esküvőn, ahol a menyasszony 5 hónapos terhes volt, mint utóbb megtudtuk. Az égvilágon semmit sem vettünk észre, nemhogy én nem, de anyukám sem (pedig neki nagyon is van szeme az ilyesmire :DDD).
2018. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

24 hetesen úgy néztem ki, mintha puffadt lennék. 27 hetesen lett kismamapocakom. 2. babámmal már 18 hetesen is egyértelmű volt.

Két gyereket szültem, most meg ha felpuffadok kismamának néznek, fura az élet... szétnyílt hasizom és elég rosszul csinálhatok valamit, a torna nem nagyon segít :/

2018. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél kb a 6.hónap után kezdett látszódni. 174/80 voltam.


Most a mádodik tethességemnél alig járok a 10 hétben, de már kényelmetlen a farmer csak a cicanaci kényelmes, bár bő pólóban nem látszik még semmi.

2018. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso 2 honapba latszott meg rajtam is h babat varok. Elotte egyaltalan nem. Meg a 8.honapban is felve kerdeztek meg h babat varok e. 🙂 Nagyon kicsi hasam volt de a baba is minimano lett.
2018. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, és alig pár hete látszik csak, de sokkot kapnak, hogy nemsokára szülök, nem hiszik el.

A nagyfiammal ilyenkor bőven látszott, szóval nálam máshogy fekszik szerintem.

2018. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeptemberben az egyetemen az egyik csoporttársamról nem tudtam eldönteni hogy 5-6 hónapos terhes vagy csak növesztett egy kis hasat a nyáron. Mint utóbb kiderült akkor már csak egy hónapja volt a szülésig. Na neki nagyon kis takaros pocakja volt 😊 Én 22 hetes vagyok, 8 hetesen már nagyon kényelmetlenek voltak a nadrágok, 12 hetesen már nem tudtam letagadni a babát.
2018. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam a 21. hétig mentek még a rendes ruháim, addig ha picit lazábban voltam öltözve akkor még nem látszott csak annyi, hogy nem voltam vékony. Aztán utána kellett váltsak kismama nadrágra (a régiekből volt még ami rám jött, de már nem bírtam bennük ülve a 8-9 óra irodai munkát), na akkor már abszolút látszott. Mondjuk a kismama ruhák szabása direkt olyan is, hogy jobban kiadja. Pedig a terhesség alatt nem híztam sokat.
2018. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!