Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szódabikarbóna teszt?

Szódabikarbóna teszt?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, nem mutatta meg magát a pici, ezért kipróbáltam ezt a módszert.


Fiút mutat.


[link]


De lány szódabikarbóna teszt eredményről nem találtam képet.


Akinek van otthon szódabikarbónája, és tudja hogy mi a baba neme, kipróbálja, és megmutatja az eredményt?



2018. jún. 23. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

En 16 hetesen tudtam meg, hogy kisfiam lesz, elotte poenbol en is kiprobaltam ezt a tesztet! Az enyem nem habosodott fel ennyire, nem is pezsgett, egy ido utan magatol kialakult rajta egy nagyon minimalis hab. Emlekszem, akkor mondtam is a ferjemnek, hogy a teszt szerint kislany, megis fiu lett, nagyon egyettelmuen :) kerestem, de sajnos nincs mar meg a kep a telefonomban :(

Most megcsinalnam, viszont en ugy tudom, hogy az elso vizeletbol erdemes kiprobalni.


28 hkm

2018. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam 18-19. Hét után mutatnak jól értelmezhető eredményt a szódabikarbóna tesztek
2018. jún. 23. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy random dolog, véletlenszerűen betalál vagy sem. Ez elég egyértelmű egyébként, ugyanis ha pontos teszt lenne, nem csak egy városi legenda, MINDENKI ezt használná.
2018. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem picit lett habos de fiú lett :)

Sógornőmnek leült az aljára a szódabikarbóna semmi hab nem volt, és lánya lett :)

2018. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!