Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiúból inkább lesz lány az uh...

Fiúból inkább lesz lány az uh alapján, mint fordítva?

Figyelt kérdés
Befelé fordult a babám, félidős vagyok és nem egyértelmű mi lesz. Pillanatra fiúnak tűnt kétszer is, aztán most az uh végére mégiscsak lánynak.
2018. jún. 23. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nincs értelme ezen izgulni, végül úgyis ki fog derülni.
2018. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A fiút szokták biztosra mondani, mert ha van fütyi, akkor fiú lesz. Ha nem látszik fütyi, akkor lehet lány, de lehet csak takarásban van és mégis kisfiú.

Mivel nálatok a szonográfus sem tudta eldönteni, így 50-50%.

2018. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Fordítva. Fiúból ritkán lesz lány.

Pl:

[link]

2018. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát vmi ilyet én is láttam. De inkább lányra készülök, mivel fiút szeretnék inkább egy fiú és egy lány után.
2018. jún. 23. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Általában a “lányból lesz fiú”. Lehet csak a köldökzsinór lógott oda az elején (unokatesóméknál is ez volt). Aztán a vizsgálat végére egyértelműen látszódott, hogy kislány:).
2018. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Túlhordásnál, amikor a kislányok nagyajkai megduzzadnak, akkor előfordul, hogy heréknek nézik, a csiklót pedig aprócska pénisznek. Nagy élmény volt a férjem kolléganőjének, amikor a 41. héten, császár előtt UH-n nézték a babát, hogy tényleg műteni kell-e, aztán közölték, hogy gyorsan mondjon egy fiúnevet, mert mégsem lánya lesz, hát mondott, aztán altatás, felébredt és gratulált neki a nővér a hatalmas hajas kislányhoz. :D

De általában a fiúkat nézik lánynak, ha a combjuk közé fogják a fütyit.

Túl korai 4D ultrahangon szoktak még tévedni, 16. hét előtt megbízhatóbb a hagyományos 2D ilyen szempontból, bármennyire is furán hangzik.


[link]


Érdemes a linkre kattintani és olvasgatni. :)

2018. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Tesóméknál sokáig lányt mondtak és fiú lett, munkatársamnak fiút és lány lett. Ezen ne izgulj, a lényeg, hogy egészséges legyen.
2018. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Nővérem gyermekét a legelső ultrahangon fiúnak látták, aztán később kiderült, hogy kislány :)

Szóval, van rá példa ezek szerint.

2018. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
engem 9 hónapon át fiúnak mondtak ... volt ám meglepi 😄
2018. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!