Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9.2*4mm-es petezsák üres...

9.2*4mm-es petezsák üres lehet baba?

Figyelt kérdés
Menstruáció szerint 5hetes vagyok ovulációm 28.án volt a beágyazódást 3.-5 között éreztem. 9.2*4mm-es petezsák üres azt mondta az orvos. petezsák méretéhez képest már kellett volna vmit látnia az orvosnak nem? vagy a késői fogantatás miatt nem látott még semmit? 2-3hét mulva kellene vissza mennem hozzá de ö elfelejtette hogy nem fog rendelni és csak 4hét mulva lesz újra igy akkor tudok menni hozzá. ti elmemnétek elöbb (kb 2hét mulva) egy másik orvoshoz? veszélyeztetett vagyok egy előző elhat terhesség miatt.

#terhesség #5 hetes #késöbb fogant
2018. jún. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék másik dokihoz egy hét múlva. Ha minden rendben, akkor már tuti lennie kell szivhangnak! A petezsák méretével az nem a legjobb, hogy szabálytalan. A szabályosnál egy adat szerepel, de ez még lehet jó is! Drukkolok!
2018. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán..

Nekem 5+6hetesen 9,5mmes petezsakom volt. Üresen, pedig szikholyag olyankor nagy átlagban már látható.

Aztán 7+2 hetesen minden rendben volt. Embrio+ szívhang

2018. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok, en amugy elmennék másikhoz, nem birnam kivarni a 4hetet
2018. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) ugy döntöttem elmegyek egy másik orvoshoz..1.es válaszolonak nem mondta hogy szabálytalan lenne a hosszúsága 9.2mm és a szélessége 4mm-er.. vagy a szélességének meg a hosszúságának ugyan akkorának kellene lennie?
2018. jún. 23. 11:02
 5/7 A kérdező kommentje:
illetve kérdeztem az orvost is hogy ez nem e baj hogy még üres és azt mondta hogy nem ennek igy kell kinéznie. szoval az orvos nem mondta hogy szabálytalan lenne de persze azért írtam ki a kérdést mert a ti válaszotok tapasztalatotok érdekelne.
2018. jún. 23. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:

A szabálytalan az az ha megvan szakadozva a széle vagy olyan mint egy elfolyt paca, szval a tiéd okés, hidd el. De ha ennyire nem bizol a dokidban, akkor válts.:)

Ugyan en 2es vagyok de hatha segitett h leirtam.

2018. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 2-es nem hasonlitott pacára ovális alakja volt épp most váltottam orvost ez volt az első alkalom hogy nála voltam de ég és föld az elöző orvosomhoz képest aranyos volt kérdeztem is normálissan válaszolt amit az elözőröl sajnos nem tudok elmondani igy nem szeretnék váltani.
2018. jún. 23. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!