Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fektettek be valakit 1 ujjnyir...

Fektettek be valakit 1 ujjnyira nyitott külső méhszáj miatt kórházba?

Figyelt kérdés

32.héten fektetett be a dokim és azt mondta 36.hetig bent kell feküdnöm. Semmi panaszon nincs eddig se volt szóval 1 hónapig kórhazban lenni úgy hogy 3 nap alatt megkaptam a tüdőérlelőt plusz infuzióban magnéziumot. Azóta mar a 3.hete lesz hogy itt vagyok és semmit se kapok. Ennyi erővel otthon is fekhetnék de a doki azt mondja 36.hetes maradjak mert aedig van koraszülés....remélem utána tényleg elenged és nem találja ki hogy szülesig legyek itt.

Volt valakinél hasonló? Szintén hetekig kórház?



2018. jún. 24. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ajanlom a Mindent a termeszetes szulesrol facebook csoportot, ott szulesznok tudjak neked elmondani, hogy mi ajanlott ilyen esetben.
2018. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak a külső nyitott, nem indokolja sem a fektetést, sem a tüdőérlelőt. El is vékonyodott a méhszáj? Valami másnak is kell lennie, ennyiért nem visznek kórházba!
2018. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Szia. Engem be fektetett 32 hetesen a dokim. Kaptam tüdőérlelőt, majd 3 nap után hazaengedett. Szigorú fekvés. 1 ujjnyira voltam nyitva. 36 hetes vizsgálaton viszont már 2 ujjnyira nyitva voltam, így újra befektetett. 39 hetes koromig voltam bent. Utána kérleltem a dokit, had menjek haza otthon van a 2 éves gyerekem. Nagy nehezen beleegyezett. 39+5 napra indítással szültem. Szerintem is 1 kicsit indokolatlanul tart bent.
2018. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg csak ennyi semmi panasz. Nagyon alapos a doki, hozzáteszem hogy inszeminációval sikerült a baba így gondolom ezért szigorúbb a doki. Már férjem is beszélt vele hogy már semmit se kapok csak itt kell feküdnöm akkor ennyi erővel otthon is fekhetnék.
2018. jún. 24. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, ugye, hogy van még valami! Inszem. Akkor ezért!

Normál terhességnél nem fektetnek emiatt! Én 3222méhszájjal még vígan szaladgáltam.

2018. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Tudod, azért vagy a kórházban, mert ha megindulna a szülés, a kórházban van rá esély, hogy leállítsák; azonnal megkezdve a gyógyszerezést.

Te már annyit küzdöttél ezért a babáért, és ő most a kórházban van jó helyen és biztonságban. Az orvos nem hülye.


Egyébként anyukám 8 hónapig feküdt kórházban azért, hogy én éljek. Aznap befektették, ahogy megtudta, hogy terhes. És azóta sem panaszkodott miatta soha, pedig a 30 év alatt lett volna rá alkalma.

2018. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Nem elég az, hogy a külső méhszáj nyitott? Igen, ezért vagy bent. Én is a 32. héten kerültem be a kórházba, elkezdett nyílni a külső méhszáj, csak én meg is szültem, nekem nem volt ilyen szerencsém. Inkább feküdtem volna bent még pár hétig, csak ne induljon be a szülés. Ott jó helyen vagy, rögtön tudnak reagálni, ha bármiféle változás lenne az állapotoddal, ne legyél türelmetlen, az egészségetek a tét.
2018. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, szerencsére nagyon jól erzem magam semmi panaszom nincsen.
2018. jún. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!