Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok hányadik héten kezdődö...

Nálatok hányadik héten kezdődött az álomkór?

Figyelt kérdés
Most kezdem a 6. hetet, és igazából még semmilyen tünetem nincs. Ebéd után kicsit elálmosodok, és le tudnék dőlni 1 órácskára, de azért ez közel sem az az elsörpő fáradtság, amiről más kismamák beszámolnak... Az utóbbi napokban reggel is inkább az jellemző, hogy már az ébresztőóra előtt fél órával ébredek és nem is tudok visszaaludni.
2018. jún. 25. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az ebéd utáni elalmosodas volt.Semmilyen tünetem nem volt.. lehet neked se lesz, örülj neki😉
2018. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán a 6-7, szörnyű volt. Munka után ruhástól estem be az ágyba. 11. Hét környékén szűnt meg.
2018. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!