Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek mikortól...

Kismamák, nektek mikortól kezdődött el látszodni a pocakotok? 21hetes vagyok, de még alig látszik a pocakom.

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet mkst fog elkezdeni de az is lehet a baba ugy helyezkedik el hogy nem lesz nagy hasad ami megint csak nem gond inkabb orulj :)
2018. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Rám a 10. héten már nem jöttek fel a nadrágjaim, 15 hetesen egyértelmű terhespocakom volt. 3 kiló plusszal mentem szülni és nem puffadtam. 😊
2018. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Első babámmal félidő után kezdett nőni de még 24 hetesen is úgy néztem ki, mint aki jól bekajált. Konkrétan 2x megkérdezték tőlem, hogy biztos cukorterhelésre jöttem? Átlagos testalkatom van és nagyon magas se vagyok (170 cm). Igaz szülésre se lett hatalmas hasam. De bánd, jó ez így! (Második babámnál félidőnél már javába szenvedtem az alvással és 27 hetesen vízilónak éreztem magam, miközben első babámmal éppencsak nyilvánvaló lett, hogy babát várok)
2018. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen már látszott mindkét terhességem. 12. héten már egyértelmű terhespocakom volt. 171 cm 60 kg, átlagos testalkat.
2018. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a 7.hónapban kezdett látszani.Nem volt nagy hasam.Ülve nem is látszódott még az utolsó hetekben sem.
2018. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a 20.hét után kezdett nőni. Nem emlékszem pontosan, de talán a 24.hèt után meg akkorát nőtt, hogy csíkos is lettem. Persze én is vártam, hogy kerekedjen a hasam, majd később inkább zavart. Tehènnek éreztem magam, akadályozott és nem volt egy olyan ember sem, aki ne tette volna szóvá. "Úristen, mekkora hasad van! Biztos nem ikrek!?" "Biztos kihúzod a végéig? Olyan hatalmas!" "Aztaaa, biztos lesz vagy 4 kiló az a gyerek" (nem lett, 3160gr volt)

Szóval így utólag belegondolva, kár volt várni. De átèrzem az izgatottságodat :)

2018. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességnél olyan 16 hetesen lehetett latni valamit. Másodiknál olyan 20 hét körül, a harmadiknál meg már nem emlékszem :D de az utolsó kettőnél jóval kisebb volt,mint az elsővel.
2018. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!