Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességem barnázással...

Első terhességem barnázással kezdődött, most viszont semmi ilyen nincs. Jelenthet ez barmit is?

Figyelt kérdés

Nemvárt napján barna folyasom volt 1x és ez elis mult,terhességi tuneteim nemigazán voltak,1x volt hanyingerem a 6.het korul de ennyi,8 hetesen sajnos elhalt a terhesség.


Most ismét babát várok, a 4. Héten járok barnázás nem volt és bízom benne nemis lesz...iszonyú fáradtság,és olyakor olykor hányingeris elkáp (nem hánytam még). Cicim is érzékeny.magyarán egyértelműen érzet mist hogy igen "valami" történik bennem.


2017. okt. 23. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit es az se jelent feltetlen ujabb vetélést, ha barnázással kezded megint.

Én vetelesnel is barnazam meg a mostani terhességem elején is a 7.hetig


19+3hkm

2017. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az jó, ha most nem barnázol, de ha később esetleg előfordul, akkor mindenképp menj dokihoz.


A tünetek nagyon változatosan fordulnak elő egészséges terhességben is meg vetélésnél is, erre nem igazán lehet alapozni.

Terhességgel kapcsolatos könyvben olvastam, hogy ha a kismamának van hányingere vagy hányni is szokott, akkor kisebb az esélye vetélésnek, magzatelhalásnak. Mivel ez csak esély latolgatás, nem tudni ki fog a szerencsés többletbe tartozni.

2017. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt egy vetélésem a 8. héten.

A következő 2 terhességnél ugyan gyógyszert is szedtem,de vérzés,barnázás volt,hosszabb-rövidebb ideig,de szerencsére nem lett semmi baj (ők később is fogantak,így volt aggódás az első uh után,hogy később fogantak vagy leállt a fejlődés (a gyógyszer miatt korán mentem,korán nézett a doki,tehát szívhang még közelbe se volt)pláne,hogy még a vérzés is hozzá jött mind kettőnél) .

A negyedik terhesség nah az teljesen más volt,időbe fogant,semmi vérzés,barnázás stb nem volt (csak egy kis extrának,hogy egyetlen olyan amikor a víz folyt el és nem fájással kezdődött a buli).

Amúgy rosszulléteim stb egyiknél se volt.

2017. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a baba elment, ami ugyanolyan barnázással kezdődött, mint neked, ami pedig nem, az most egy 24 hetes kislányka a pocakban. Drukkolok!!!
2017. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!