Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdett el...

Hányadik héten kezdett el látszani a pocakotok?

Figyelt kérdés
Vajon mire számíthatok? Vékony vagyok, de plötyi és kicsit sem izmos.
2018. jún. 25. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nekem 23 hetesen sincs még nyoma
2018. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Most en is hasonlo vagyok, mint te, vekony, viszont vagy harom eve abbahagytam az edzest, nem vagyok jonformaban most, a regi uzomzatom leapadt.

20 hetes vagyok, mar latszik, kb ket hete fordul elo, hogy ra mernek kerdezni azok, akik latasbol ismernek (boltos, postas, stb.)

A puffadas miatt mar az elejen kinlodtam a szuk farmerben, nadragban, de nagyjabol mostanaig inkabb ugy neztem ki, mint aki hasra huzott elonytelenul.


De ez nekem harmadik baba es nem is vagyok fiatal annyira, huszonevesen az elso ket gyerekkel 25. hetig nem volt pocakom, de akkor sportoltam is, izmosabb es feszesebb voltam, vekonysagra ugyanilyen.

2018. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Az első terhességemnél nem látszódott, csak az 5. hónap után, végig pici volt a hasam.

Most a második terhességnél a 11. héttől már látszódik, alig bírom takargatni.

Vékony testalkatú vagyok egyébként.

2018. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
13+5 hetes vagyok. Hasam még kifejezetten nincs, csak a méhem van megnagyobbodva. Én úgy nézek ki szerintem, mint aki épp jóllakott.
2018. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
1. baba 14 hetesen egyértelműen látszott, a másodikkal most vagyok 10 hetes és takargatni kell, még nem kürtölném világgá. Csak 4 hónapos volt a nagy, mikor terhes lettem, gobdolom ezért nő most ilyen gyorsan. 😊
2018. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Elsőnèl 25-26 hét.

Most 10 hetes vagyok, de már látszik. Én a puffadásra fogom, de párom szerint nem olyan.

2018. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért is nem hasznos a válaszom?
2018. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Én pl nem vagyok vékony, eleve kicsit pocakos voltam. Kb 10 kg felesleg van rajtam, csak hogy értsétek.. sok :( na mindegy.

Már 10 hetesen éreztem, hogy "órái" vannak a szokott nadrágjaimnak. Nyilván ekkor még csak a szokott dagi formám látszódott.


De most 14 hetesen már elég egyértelmű, hogy kismama pocak. Nem tudom behúzni, mint korábban :) és eléggé ráfeszült a hájpocak a babapocakra... :D

pedig nagyon aggódtam, hogy majd milyen csúnya kismama leszek, így, hogy nem vagyok vékony.

Persze sosem lesz olyan szép pocakom, mint a vékony kismamáknak, de úgy tűnik azért eléggé túl aggódtam ezt, nincs itt akkora probléma... :)

2018. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!