Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt szigorú fekvésre...

Vannak itt szigorú fekvésre ítélt kismamák?

Figyelt kérdés

Ki miért? Hanyadik hétben jártok? Hogy viselitek a frontokat?

Én k 2 hete fekszem egy hematoma miatt. A méhlepenynél volt egy kis leválás, utrot+magne b6ot írt a doki. Fenyegető vetéléssel ijesztegetett. A héten vagyok 10 hetes, csütörtökön megyek gyógyszerért+uh is lesz sztem.



2018. jún. 25. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a 11. hét óta fekszem szigorúan. Csak wc, meg egy zuhany. Akkor a méhlepény teljesen a méhszájon volt és ömlött belőlem a vér...

Mire feljebb húzódott volna, és mozoghattam volna, addigra a 18 hetes uh-on kiderült, hogy kitölcséresedett a méhszájam; meg is műtöttek rögtön. Utána már fejjel lefelé megdöntve kellett feküdnöm, szigorúan.

Ez a 32. hétig tartott, utána napi 1-2 10 perces sétát már megtehettem. A 34. héttől feloldották ezt; de most újra fekszem, mert még 2 hetet ki szeretnék húzni, de már eléggé ki vagyok nyílva...

36 hkm

2018. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!