Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy édesanyám ezt...

Normális hogy édesanyám ezt mondja nekem egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

terhes vagyok páromtól akivel együtt élek most eljegyzett.

De vannak olyan dolgok amik kiderültek pl.társkeresőn kaptam a vőlegényem(állítólag 2 éve van neki vagyis még előttem használta )

kiosztottam őt mire párom kiakadt mert hogy gyanusithatom ilyennel főz mos takarít rám mert veszélyeztetett vagyok és szeret neki én vagyok fontos meg a bébi

Erre panaszkodott a családomnak hogy ő ezt a féltékenykedést nem bírja.

Gyerektartást fog fizetni és ennyi.

Erre most találkoztam anyámmal aki elmondta hogy ez benne van a a pakliban hogy egyedül maradok.

és hogy lehet kapott a párom valami jó ajánlatot és most bosszankodik amiért nem jött össze neki mert lebuktattam.

Anyám ilyeneket ültet a fülembe mintha az normális hogy egy nő mindig készüljön arra hogy egyedül marad a gyerekkel.......

Meg hogy lehet azért ideges mert elszúrtam a párom mással való randiját..


Ezzel semmmi baj csakhogy mikor élesbe szembesítem a párom anyám előtt a vádakkal anyám hirtelen elkezdi a párom tutujgatni hogy én mit féltékenykedek a páromról szálljak le...dolgozik rendesen stb

szóval a párom előtt nem áll ki értem...miközbe ő ülteti a bogarat a fülembe..

mikor megkérdezem miért csinálja ezt azt mondja

hagyjam hogy kiforrrja magát a dolog

azaz vagy elhagy vagy nem...

pff ki vagyok akadva hogy édesanyám ezt csinálja...

magyarul szerinte az normális hogy abban a kételyben élek terhesen hogy vagy elhagy vagy nem vagy szeret vagy nem ..


2018. jún. 26. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te nem vagy nrmális. Ha megkrdezed, miért, akkor olvasd el még egyszer az első pár sorodat...
2018. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
WTF?
2018. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ebben szerintem igaza van anyukádnak, igenis egy nő mindig készüljön arra hogy egyedül marad a gyerekkel... a statisztikák szerint jó esély van rá
2018. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Abban igaza van anyukádnak, hogy bárki ottmaradhat bármikor egyedül egy gyerekkel. Azt is sejtem miért védi a párodat... Gondolom fél, hogy a nyakán maradsz gyerekestől, ha szétmentek, nem lehet?
2018. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem édesanyám nem olyan hogy ettől jobban tart mint attól hogy nekem mennyire rossz lene.csak hogy lehet úgy a párommal együttlenni szeretni ha az sem biztos hogy nem készül valamire a tudtom nélkül amivel tönkretesz

mert állítólag nem mutaom ki hogy szeretem és erre anyám is felhívja a figyelmem és még párom előtt is mondja hogy szeretgessem meg

csakhogy így bizalom nélkül hogy szerethetném.

az normális hogy megölelem másnap meg lehet lelép..

azt mondta elvesz minél hamarabb de nekem egy házasság se biztositék

2018. jún. 26. 15:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális, mert ez tény. Házasságba, 10 éves kapcsolatba vállaltam gyereket, nem készülök egyedül nevelni, de úgy és annyi gyereket vállaltam, hogy ha egyedül maradok se legyen gond.


A féltékenykedés viszont nem jó és az se, ha már most kaki a kapcsolat, mert a gyerektől csak rosszabb lesz.

2018. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Én elakadtam ott, hogy együtt éltek, eljegyzett, aztán meg hogy "gyerektartást fog fizetni és ennyi".

Most akkor ebből házasság lesz, vagy válás még a házasság előtt?


Társkereső:

Azt jóhiszeműen el tudom képzelni, hogy társkeresőről nem törölte magát. Ha mondjuk 8-10 helyre feliratkozott, mind ingyenes, a végén már nem is emlékezett, hol van regisztrálva még. Ahonnan jött levél, letörölte magát, amelyikről nem, arról elfeledkezett.

Ha viszont aktívan használja, belép, nézegeti a csajokat, netán ír is nekik, akkor bizony joggal akadtál ki.


A normális az, hogy két ember eldönti, hogy jóban-rosszban kitartanak egymás mellett és utána lesz gyerekük. Mivel együtt élni nehéz, így is előfordulhat, hogy nem bírják egymással és elválnak. De legalábbis úgy kell nekikezdeni, hogy egy életre választunk magunknak párt, és csak utána jöjjön a gyerek.

2018. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Te minimum debil vagy!

Mi a szrnak kell minden hülyétől teherbe esni? Nem tudtál védekezni rendesen? Itt rinyálsz, hogy szegény te, meg jaj a párod... Közben meg az a legnagyobb baj, hogy épp szrból készülsz várat építeni! Ez ígyis-úgyis gyerektartás fizetős lesz, ezt szinte 100%-ig biztosan állíthatom. Mert ebben a sztoriban mindannyian hülyék vagytok! Szegény gyerek!

2018. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint te ?
2018. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni se téged, se a hapsit, se édesanyád, mert megérdemlitek egymást. Csak azt a szerencsétlen gyereket sajnálom, aki semmiről sem tehet...
2018. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!