Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a lakásban terhesség...

Lehet a lakásban terhesség alatt kiscica amíg kiszokik?

Figyelt kérdés
Párom hozott egy cicát 6-7 hetes, kinti cicának tervezem a többi is kint volt mindig is. Szeretném egy pár napig bent tartani amíg kicsit megszokja a hangom meg a jelenlétünk utána fokozatosan kiszoktatnám. Hogyha nem én takaritom az almot nem lesz gond ugye? Természetesen minden simogatás után kezét mosnék. Szerintetek?
2018. jún. 28. 05:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Siman jo igy ahogy irod. En 25 hetes terhes vagyok,es minden hetvegen megyek anyamekhoz, akiknel van 3 macska es bentiek. Semmi bajod nem lesz, csak ahogy irod is, az almot ne te takaritsd, es moss kezet.
2018. jún. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én másfél hónappal azután lettem terhes, hogy hazavittük a 7 hetes kiscicát. Ősz volt, egész télen bent volt még a cica. Az almot intézte a férjem, semmi gond nem volt, pedig velem is aludt a cicus, pici volt még, követett mindenhova a lakásban. Szóval szerintem nyugodtan.
2018. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ami a székletében van baktérium, amitől a toxoplazmózis lehet kapni... Az légzés útján jut az emberi szervezetbe?

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 28. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Persze semmi bajod nem lesz.

De amúgy a cica még nagyon kicsi. Ilyen korán nem szokás elválasztani az anyától, mert még meg se tanulja mi hogyan működik. A kinti tartás a macskára nagyon veszélyes, pláne ha még ennyire tapasztalatlan és nincs aki megtanítsa a macska életre.

Beszorulhat, leeshet, mérget ehet, megtámadhatja egy kutya, eltévedhet, megsérülhet csak hogy párat említsek stb.

Szerintem nem volt jó ötlet ezt a felelősséget a nyakatokba venni most, hogy rettegsz a terhesség miatt gondoskodni róla.

Szerintem beszeljétek át a dolgot és keressetek neki felelős gazdit.

2018. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy rettegek, és nem ő az első cica akit 7-8 hetes korában elhozunk. Soha semmi baj nem volt és nincs egyedül sem. Ne ezen legyen már mindenki kiakadva mert nem ez volt a kérdés....
2018. jún. 29. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!