Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen síkosítót használtatok...

Milyen síkosítót használtatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Eltérő válaszokat találok. Van, ahol azt írják, ha zárt a méhszáj, akkor bármilyent lehet, van ahol pedig csak illat/színezék/mindenmenteset ajánlanak.

A terhességem alatt kétszer volt hüvelygombám, amire kaptam mindig kúpot, és most láttam, hogy létezik teafaolajos síkosító is, ami segíthet megelőzni a fertőzéseket. Viszont nem merem csak úgy használni terhesen, hátha árt.

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2018. jún. 27. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Patikában adtak vmi vegán-t amikor kértem terhesen
2018. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Semmilyet. Ha rendesen fel vagy izgatva, semmilyen síkosító nem kell
2018. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hallottál-e már a terhesség alatti hormonválrozásokról, de köszi a hasznos választ!
2018. jún. 27. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél bioboltban.
2018. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Én nem birom a teafaolaj szagát..


Durex narancssárgáját szoktuk előtte is, És terhesseg alatt is.


( elég szűklátókörűségre val, ha valaki azt hiszi, hogy csak azért jó a síkosító, mert a nő száraz)

2018. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Vall

( amikor javítani akartam elküldte)


Kérdező, egyébkent nem tudom hol tartasz a , de én pl a 20. Hét után izgatas nélkül is nedves voltam ( állandóan nagyon kívantam)

Előtte pedig sivatag száraz, bármennyire kívántam..

2018. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os a választ! 25 hetes vagyok, eddig semmi probléma nem volt, de most hirtelen valami megváltozott 😕 olvastam, hogy előfordulhat pont az ellenkezője is a terhesség alatt, nem csak a fokozott nedvesség, hanem szárazság is. Remélem visszaáll a dolog :)
2018. jún. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!