Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a terhesség elején...

Normális a terhesség elején (8 hétben már) kismamanadrágot hordani? Mások is voltak így?

Figyelt kérdés

Sajnos alapból is puffadós vagyok, mióta kisbabát várok, azóta pedig még jobban. Plusz ehhez jött a legelején székrekedés és az állandó éhesség. És már most nem kényelmesek a nadrágjaim.

Pár ismerősöm azt mondja ne akarjam elsietni a dolgokat (szerintük ez csak hóbort), de hát egyszerűen már nem bírom elviselni a régi nagrádjaim magamon.



2018. jún. 28. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Akkor veszel Kismama nadrágot amikor szeretnél.ha a mostaniak nem kenyelmesek akkor nyugodtan vásárolj gatyót,nem kell foglalkozni senkivel!

Nehogymár más mondja meg mit vegyél fel.nem is értem!

2018. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 hetesen vettem kismama nadrágot, pedig csak kb 22 hetesen kezdett igazán nőni a hasam.

De valahogy már akkor kényelmetlen volt a sima farmer.


De ezt nem beszéltem meg senkivel. Kellett-vettem-hordtam. Ennyi.

2018. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6. héten már kényelmetlenek voltak a nadrágok, annyira puffadtam. Így 6-12. hétig a két gumis derekú jeggings-emet hordtam.13. héttől pedig jöttek a kismama nadrágok és már kis hasam is volt, mindenki észrevette (előtte nagyon vékony voltam lapos hassal).
2018. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak mégis kíváncsi voltam, mennyire gyakori, hogy ennyire az elején kelljen már a kismamanadrág.
2018. jún. 28. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is kb. a 8.héttől kismama nadrágot hordok. Nem kérdeztem meg senki véleményét, egyszerűen ebben kényelmes. Normális derekú nadrágokban megfájdult a hasam, pedig nem szorítottak. Ja, és nem is nagyon látszik, hogy kismama nadrág, csak amikor fehér pólóval veszem fel és átüt. :)
2018. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor neked jó.

Engem az ellenkezőjével piszkáltak, hogy miért hordok farmert, miért nem terhesgatyát, pedig a gatyáim egy része végig jó volt rám.

2018. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a fnének kellene kismamanadrágot venni?!

Egy kényelmes, gumis derekú nadrág simán megteszi és akkor szülés után is tudod hordani, mert annyit enged, amennyit kell...!


Viszont már most hanyagold a farmert, mert a kényelem és az egészség a legfontosabb - ne törődj az ismerőseiddel, mert te érzed !!

2018. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 hetes voltam amikor megvettem az első terhes farmert és onnét kezdve hordtam is
2018. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha az a kényelmes,akkor hord azt!

Nekem a 12. héttől volt kismama nadràgom!

A sima gumis derekú nadrág nekem nem jött be,ugyan úgy nyomott!

2018. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kismama nadragot nem hordtam, viszont kb szinten a 8. hettol kenyelmetlenek voltak a nafragjaim, lehet csak atvert engem az agyam, mert amugy jok voltak a gatyok, de nem akartam picit sem nyomni a hasam, így inkabb vegig cicanacikban es hosszitott felsokben jartam :)
2018. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!