Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrèm korán érezte vki a...

Extrèm korán érezte vki a babáját?

Figyelt kérdés

Ha igen mikor és milyen formában?

Én 10 hetes vagyok második gyerkőccel és biztos vagyok benne h Őt érzem. Persze nem rúgást,hanem mikor haton fekszem érzem h kinyomja magát és erezhető, látható is a kis dudor😊


2018. jún. 28. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem első baba de szintén éreztem a 10 héten, pont uh volt, tehát tutira ő volt az. Még a doki is csodálkozott hogy pont ott van a dudor ahol a baba forgolódik :o


Fura dolog ez... de én örültem neki :)

2018. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt 14 hetesen éreztem egyértelműen. A másodikkal vicces lesz, mert csak 14 hónap lesz köztük és még bőven vannak fantommozgásaim. Szerintem nem fogom tudni eldönteni, mit érzek, csak ha már látszik is kívül.
2018. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy azt talán el tudom képzelni, hogy 10 hetesen érzed második terhességnél, már tudja az ember, hogy mit kell éreznie, de a magzat még csak 4 gramm, képtelenség, hogy ő okozza a dudort.
2018. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom h sokan kételkednek...de a méhen már grapefruit nagyságú, gondolom úgy együtt érzem. Tisztában vagyok vele h a baba még csak 3cm kb.
2018. jún. 28. 14:11
 5/17 anonim ***** válasza:
12 és 13 hetesen éreztem. De nagyon kellett figyelni, hogy tényleg érezzem. A kinyomás sokkkkal később jött. Azt meg, hogy lássam is, szerintem csak félidő után történt meg.
2018. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14 hetesen ereztem eloszor,akkor meg csak pillango szarny simogatasakent, majd most 25 hetesen mar olyanokat rug es hullamzik hogy hihetetlen...
2018. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még hagyján, hogy érzed, (nekem negyedik baba, 12 héttől kezdtem érezni), de kinyomni biztos nem tudja magát, hisz, ahogy írod is 3-4 cm között van, plusz ott a magzatviz,magzatburok, fizikai képtelenség, hogy kinyomja magát! Kellemes babavárást!
2018. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az erzest nem firtatom, mert azt te erzed. De a 10 hetes embrio tenyleg nehany gramm (talan 4-5 g), a mehed pedig mindegy mekkora es hanyadik gyerek, a szemeremcsont mogott van ilyenkor.

Igy az kb kizart, hogy a kidudorodas az embrio lett volna. Nem is a centi fontos ebbol a szempontbol, hanem az ereje, ami 4g eseteben kb semmi.


Nekem 14 honap van a ket gyerek kozott, szinten hamarabb ereztem joval a masodik babat, de az 13-14 het kornyeke volt igy is. A mozgas latszodni ugyanugy 18 het utan latszodott, ha a hatamon fekudtem, mint az elso gyerekkel, illetve most a harmadikkal. Pedig vekony vagyok.

Szoval a 10 hetes dudor egyszeruen anatomiailag kizart.

2018. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, pont múlt héten véltem először érezni a babát. Az a tipikus alig észrevehető pukkanás, evés után. Azóta többször is éreztem már, mindig akkor, ha kajáltam, és nyugiban voltam utána. Én is alig hittem el, de felismerhető. Simán lehet, hogy az elsőnél is éreztem ezt már ilyenkor, csak nem vettem észre, mert nem tudtam, hogy ez az. Őt 14-15 hetesen éreztem először.
2018. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Elhiszem h sokan kételkednek... én is ezt tenném ha nem én erezném 😂😂😂

De pl mikor háton fekszem teljesen lapos a hasam,szinte be van esve.aztan egyszer csak jön az a fura érzés és ott az a kemény kis pukli...

Nem bélmozgás...az más...

Na hát érzek amit érzek....de látom nem én vagyok az egyedüli. 😊

2018. jún. 29. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!