Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja a babáját decemberre?

Ki várja a babáját decemberre?

Figyelt kérdés

Én december 26-ra számoltam.Bár a ciklusaim kiszámíthatatlanok ultrahangos méret alapján számoltam a 40hetet.De még a papíromra csak kérdőjel van rajta a szülés idejéhez...:)

Majd a 12 htes ultrahangon pontosítanak azt mondta a védőnő.


Hogy vagytok kismamák?Milyen tüneteitek vannak?Hamyadik hétbe jártok?

Látszik már?


Én már nagyon izgatott vagyok.:) pedig 2.gyermekünket várjuk.Az első is decemberi születésű volt.De mivel vele bent voltam ősztől a kórházba sajnos...így azt nem éltem át hogy a sok ruhába milyen nagy pocival járkálni a vizsgálatokra.

Remélem most masodszorra nem leszek ennyit kórházba és jobban telik a december.


2018. máj. 22. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én dec. 9-re vagyok kiírva :) és szerencsére jól viselem. 1. baba lesz, úgyhogy nagyon izgatott vagyok.
2018. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Örülök hogy irtal az első fiam december 7-ei.:)
2018. máj. 22. 13:48
 3/30 A kérdező kommentje:
És jól vagy?
2018. máj. 22. 13:49
 4/30 anonim ***** válasza:

En december 4-en toltom a 40. hetet. De ahogy szamoltam, november vege kornyeken lesz a csaszar napja.

Most vagyok 12 hetes, o lesz a masodik babank. Csutortokon megyunk genetikara + 12 hetes uh-ra. Mar nagyon varom!! :)

2018. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Akkor minden jót neked.:)nektek:)elhiszem hogy várod.Én is várom pedig még 3 hét van addig :)
2018. máj. 22. 14:28
 6/30 anonim ***** válasza:

Én nem tudok elszámolni 2 héttel. :) Mensi alapján november 28, de méret alapján kb december 15. :) Majd jövő héten a 12 heti vizsgálaton minden kiderül.


Nekem hullámokban jön a rosszullét. Volt, hogy 2 napig semmi bajom nem volt, aztán 2 napig meg alig tudtam lábra állni + ma hánytam először.

2018. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én december 28-at számoltam.Nekünk is második baba.Az első kislányunk januári,egész pontosan 2018.január 12-én született.Szóval elég vicces a szituáció,még egy éves sem lesz a "nagy" mikor megszületik a kistestvére.
2018. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Méret alapján én még nem tudok számolni, de mensi alapján nekem dec 25 :)


Jézuska hozza. Jöhetne majd kicsit előbb, hogy szentestére otthon legyünk :)


Első baba, nagyon izgatottak vagyunk. Egyikünk sem rutinos babázós, szóval izgalmas lesz nagyon.

2018. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom.Én is decemberre vagyok kiírva :) Nekünk is első baba,ráadásul 2 évig kellett próbálkozni mire összejött,szóval már nagyon el voltam keseredve,de csak sikerült :) Izgatottak vagyunk mi is,amibe félelem is vegyül jócskán,hogy minden rendben legyen.
2018. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Minden rendben lesz!Ne aggódjatok!Akinek az első baba azoknak üzenem hogy az anyai ösztön sok mindenre megtanít.Mivel a legjobbat akarjátok a babátoknak mindent tudni fogtok:)


Akinek második mint nekem is :) ti nem féltek a szűléstől?

Picit félek azt a nagy fájdalmat újra át kell élni.:(de utána mennyei az ajándék :)

2018. máj. 23. 05:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!