Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ötlet így leszokni a cigiről?

Jó ötlet így leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés
6 éve dohányzom, mióta kiderült, hogy terhes vagyok, letettem. Első pár napban nem jelentkezett semmi probléma, a napokban viszont megöl a vágy érte, ideges vagyok és nyugtalan, főleg,mikor a munkahelyemen kimennek rágyújtani vagy a barátaink egy vacsora után. Páran ajánlották a nikotinmentes e cigit, nem mindenkori használatra, csak amikor jön ez a nagy idegesség, vagy egy vacsora után a többiekkel én is kimennék " rágyújtani". Van aki azt mondja a stressz többet árt, van aki hogy semmit nem szabad. Akinek van tapasztalata ebben kérem segítsen. Előre is köszönöm :) 6 hetes km
2018. márc. 1. 06:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ne drámázz! Ez csak akaraterő. Attól, hogy vágysz a cigire, még nem lesz baja a babádnak. Ne keress kifogásokat. Majd megszokod cigi nélkül.
2018. márc. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Az elso valaszolo mindem szavaval egyetertek.

Mitol vagy olyan nagyon ideges?

2018. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Sokminden okozhat és okoz függőséget az ember szervezetében, a nikotin is egy ilyen "méreg", sajnos nem mindenki tesz le bizonyos dolgokat olyan könnyen, nálam idegesség, nyugtalanság jelentkezik tünetként :( Sok kérdést olvastam itt az oldalon, ahol azt kérdezik, nem tudnak leszokni a cigiről és már huszonvhanyadik hétben járnak, lesz e baja....ez nyilvánvaló.... Én a nikotinmentes e cigiről kérdeztem, nem pedig arról, mitől ideges egy vmilyen szerről épp leszokó ember
2018. márc. 1. 07:08
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Az e-cigi nikotin nélkül se egészséges, olvass utána!

Innentől a te dolgod.

Egyébként se segítene a nikotinfüggőségeden.

2018. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Rágozz, sétálj egyet a friss levegőn, mit tudom én, ennyi áldozatot hoznod kell, benned már egy élet fejlődik, az elkövetkező hetek a legmeghatarozobbak a fejlődése tekintetében, nyugodj le, találj más potcselekvest, ami nem káros. A e cigi sem megoldás.


20 hkm

2018. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Alain Carr:Easy Way to stop smoking

Nézz utànna ,rengeteg embernek segített a módszere.

2018. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
7 ėv napi 1,5 doboz után úgy hagytam abba, hogy elszívtam ami volt ės nem vettem többet. 1 hėt volt nehėz, utána már nem. Akaraterő kėrdėse. Nem használtam semmi helyettesítő vackot.
2018. márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Az sem egészséges sajnos.

De ez jó gyakorlás, ugyanis kisbaba mellett a bagónál sokkal elemibb dolgokról kell lemondani.


Pl. alvás amikor akarsz, evés amikor akarsz, stb. Babám ráadásul tejérzékeny, ergo SEMMI tejterméket nem ehetek szoptatás miatt. Szóval az hogy nem mehetsz ki rágyújtani a kollégákkal, kb. semmi ahhoz képest ami jön :) Fogd fel az akaraterőd tréningelésének! Ha ezt most meg tudod csinálni, erősödsz. Ha nem, akkor nagy bajok lesznek miután megszületett mert ennel ezerszer nagyobb komfortzóna-kilépések sorozata várja egy friss anyukát.

2018. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Semmit nem érő őtlet..


A nikotingüggőségen nem segít


A többi pedig kizárólag a megszokásból ered, aminek ellenállni csak akaraterővel lehet


Tehát rajtad áll NEKED mennyire fontos, hogy letedd a cigit.


Ha nem az, akkor mindig lesz kifogás

2018. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

*ötlet


Amúgy én túl vagyok rajta, tehát nem a levegőbe beszélek


10 éve tettem le.. Egy du eldöntöttem, hogy többet nem..

Azóta 2 slukk volt ( 1 fogadásból, egy pedig, hogy valakinek meggyújtottam.. )

2018. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!