Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám felcserélte az éjjelt...

A babám felcserélte az éjjelt és a nappalt? Másnál is van/ volt ilyen?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok. Eddig éjszakánként szépen aludtunk, nem volt gond. 2 napja viszont egész éjjel 'buli' van odabent, amitől én sem alszom. Tegnap voltunk nst-n, ott meg alig produkált valamit.
2018. jún. 29. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg bent van addig teljesen mindegy, majd ha kint lesz szépen megtanulja, az én lányom is csinálta ezt, születése után viszont mintababaként viselkedett és szinte rögtön áttért az éjszakai alvásra.
2018. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert este te is ,ellazulsz és így több hely van neki mocorogni.
2018. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem ez a jobbik eset! Mikor az enyém másfél évesen cserélte fel az volt az igazi pokol :(
2018. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia 31 hetes vagyok, nekem az elejétől fogva így van. Nappal is mocorog egyet egyet de inkább az éjszaka folyamán de akkor nagyon :)
2018. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Páromnál is így volt. Este 9től hajnal 1-2ig. Mikor megszületett akkor is ezt csinálta. Most 1 hónapos a lurkó és kezdi megtanulni hogy van a napirendje. Ha nst-n nem mozog előtte egyél csokit az felkelti. Nálunk bevált.
2018. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!