Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lehet baba? Ti mit...

Ugye nem lehet baba? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is tudom,majd a teszt mutat eredményt,hogy van-e baba vagy nincs,de hétfőn tudok boltba menni venni,de addig megőrülök.

Szóval éppen főzöm az ebédet mikor rúgást érzek a hasam van.Vannak már ikreim,tudom milyen érzés, fogamzásgátlót szedek,egy szemet sem hagytam ki.

Tesztelni már legalább fél éve nem teszteltem...A kérdés inkább az ugye valószínűbb hogy a köldök sérv miatt volt izom rángás mint hogy babám lenne? A vicces hogy teljesen olyan volt mikor először éreztem az előző terhessegbol a rúgást.Nem is folyamatosan "rángott"a hasam kb 2 perc alatt volt 3-4 szemmel látható "rángás".Volt valakinek ilyen?

Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Nem gondolnám hogy baba lenne,inkább hogy bélmozgás!Bár én nem tudom milyen érzés ha rúg a baba hiszen nincs gyerekem,de nekem is szokott olyan érzésem lenni mintha valaki rúgott volna egyet.

2018. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már korábban érezted volna hpgy valami nem stimmel. Valami jele csak volt az előző terhességednél is? Fáradtság, hőemelkedés, hányinger, stb. Én pl amint terhes lettem nem tudtam a hasam úgy behúzni mint korábban, de az előbb elsoroltak közül is mind igaz volt rám. Viszont van olyan ismerősöm aki soká vette észre hogy terhes, úgyhogy úgyis a teszt mutatja meg, hogy az vagy-e. Az általad leírtak szerint azért sztem nem vagy az.
2018. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, első és második babám utén is észrevettem. Mindkettőnél akkor, mikor elkezdtem edzeni, futni. :D Engem is megijesztett először. :)
2018. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj majd mi lett :) a megvonásos normális?
2018. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Rendben, igazából nem lenne baj ha lenne egy harmadik baba,de nyilván a fogamzásgátlót nem hiába szedem 😊A megvonasos vérzés eddig normális volt holnap kell jönnie újra.Hetfon mindenképp írok,nagyon izgulok 3 évesek az ikrek,ovikezdes stb nem tudom hogy csinálnám terhesen 🤔 Azért ijedtem meg,mert szemmel láthatóan kidudorodott a hasam ahol éreztem a rúgást.3 perc alatt volt 5-6 összesen.Akkor éreztem ilyet mikor a lányokkal kb 17hetes terhes voltam.Fantom mozgások sokáig voltak szülés után,de ez nem olyan volt.Olvadtam lehet izomrangas is, hát hétfőn kiderül,de biztos ami biztos elmegyek a nőgyógyászhoz is...

2018. jún. 30. 12:42
 6/7 Miri05 válasza:
Szia! Én is a bélmozgásra tippelnék. Szültem két gyereket sokszor előfordul velem is hasonló. Ilyenkor jó érzés tölt el. Mindíg vissza gondolok milyen jó is volt amikor erezhettem a baba mozgását 😊. Bár az első ilyen esetnél én is meg ilyedtem és tesztet vettem ami negatív lett. Soha nem szedtem fogamzásgátlót de olyan hihetetlennek tűnik hogy ez mellett teherbe lehet esni. Kíváncsian várom mi lett a végeredmény 😊 Szép napot!
2018. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Van baba vagy csak izomrángás volt?
2018. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!