Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? Nagyon fèlek

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnènk. Multhèt vasárnap kellett volna megjönnie de szerencsère nem jött. Hètfőn ès szerdán is pozitív lett a tesztem. Kèrtem időpontot nőgyógyászhoz, majd csak 3hèt múlva kell mennem. Viszont a mai napon barnázást vettem èszre. Tegnap egèsz nap szúrkált a hasam. Ma viszont már nem fáj de megjelent a barnázás. Most lehet valami bajom? Semmi különös ès megeröltetőt nem csináltam. Nem fogom tudni kivárni ezt a három hetet, de igy akkor hova menjek? Vagy mit csináljak? Nagyon fèlek hogy elmegy a baba :(
2018. jún. 30. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj ügyeletre. Az a biztos.
2018. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre menj!
2018. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ès ott meg is tudnak vizsgálni? Nem tudom mièrt de az ügyeleten mindig olyan lekezelőek...
2018. jún. 30. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít milyenek! Sokkal fontosabb, hogy megnézzenek! Lehet egy kis hormonpótlásra lenne szükséged. Menj be mindenképpen, ne várj!
2018. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom kene egy kis peogeszteron.

Menj ugyeletre

2018. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet! A barnázás több dolog miatt lehet, nekem sajnos elment a baba pedig bementünk ügyeletre. Barátnőmnek megmaradt pedig ikrekkel volt terhes! Progeszteron segíthet ha az a baj. Ha nem az, akkor is kétesélyes, légy pozitív, de készülj fel minden eshetőségre sajnos.
2018. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes bemenni az ügyeletre. 6. héten mi éjfélkor mentünk a SOTE II-re, barnázás miatt, már volt szívhang, de kiderült, hogy a beágyazásnál van egy haemetoma. Teljesen normálisak voltak velem, 2 orvos is megnézett.

2 napig bent tartottak, gyógyszer,hormon, stb, szigorú àgynyugalom. Csak wc-re lehetett kimenni. Én eleve veszélyeztetett terhes voltam az előzmények miatt.

2 hét alatt felszívódott a haematóma, a kisfiam ma már 4 éves.

2018. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Èjfèlre sorrakerültünk , a sürgőssègiről átküldtek a nőgyógyászatra. Vettek vizelet mintát csináltak egy tesztet, nekik az negatív lett. Kioktattak hogy nem vagyok terhes ès hogy csak èpp most jön meg. De èn ezt akkor se èrtem, volt kèt pozitív tesztem!!! Akkor mègis mi törtènik velem? Csináltak ultrahang vizsgálatot de nem mondtak róla semmit.
2018. júl. 1. 00:42
 9/13 anonim ***** válasza:

7. vagyok, nagyon sajnálom. Előfordul, hogy üres a petezsák vagy felszívódik, ilyenkor előfordul hamis pozitív. Ha az uh-n nem láttak semmit, akkor ez történhetett.

A férjemmel nekünk is többedszerre jött össze, legközelebb sikerülni fog, kitartás.

2018. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Korai spontán vetélés, kémiai terhesség. Ha uh-n semmit sem láttak és a teszt is negatív, akkor meg fog jönni sajnálom, viszont a jó a rosszban, hogy ezek szerint szépen csak megjön,kiürül és próbálkozhattok is tovább, nem kell tisztító műtét sem. Ez nagyon gyakori dolog sajnos, velem is megesett, csak sajnos műtét is kellett. De egy ciklust vártunk utána, és jött is a kislányunk!!


Kívánok mihamarabbi egészséges terhességet!

2018. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!