Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a rosszullét?

Normális ez a rosszullét?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok és kb 3napja azt vettem észre, hogy nagyon gyenge vagyok, van hogy a kezeimben sincs erő és nagyon sápadtnak is érzem magam..az ajkaim is mintha szárazak lennének, hiába iszom..Félek, hogy valami gond van. Voltam vérvételen de az eredmények csak csütörtökön lesznek meg. Szerintetek mi lehet a baj? :(

2018. júl. 1. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak terhes vagy. Igyál sok folyadékot. Ha van rá lehetőség pihenj. Ez az erőtlenség szerintem normális... ne láss bele semmi rosszat, csak ártasz neki na ilyeneken idegeskedsz
2018. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Simo Nora válasza:
Ez normalis, minel tobb folyadekot kell inni. Minnel tobbet pihenj, es ne idegeskedj ebben az allapotban ez normalis. En a 7.hettol kb a 20.hetig hanytam non stop minden nap alig tudtam valamit enni. Nagyon rossz volt de eltelt es kepzeld a baba ez ido alatt is jol fejlodott ugyhogy nem kell aggodni, csak valahogy at kell veszelni. Kitartast! Egy 39+1 hetes mar turelmetlen kismami :)
2018. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!