Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti csináltok pocakfotokat,...

Ti csináltok pocakfotokat, meg a baba rugásáról videót, amitt otthoni használatra vagy netre használjátok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Csináltam 7. héttől a 39. hétig pocakfotót, minden héten egyet ,majd csináltam belőle videót is.

Természetesen itthonra, fehérneműbe vagyok így nem netre, meg videóztam is ahogy mozog/rugdos a hasamba, ezt is itthonra , ilyeneket valahogy túl intimnek tartok mutogatni.

2018. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
fotót csináltunk, de csak magunknak. Ha szép alakom, ezáltal szép pocakom lett volna, lehet megosztok 1-2 képet, de így nem
2018. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Minden héten csináltam fotót, ugyan azon a helyen, ugyan abban a ruhában. A végén egymás mellé szerkrsztettem, látványos ahogy nőtt a pocakom. Sehol nem használtam, sohová nem posztoltam, csak saját használatra, emléknek.

Videót 1x csináltam 36 hetesen, mikor a férjem külföldön volt, neki küldtem el.

2018. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Csináltam, meg szoktam is még csinálni, meg is osztok párat fb-on, de azok nem kimondottan pocakfotók, csak pocakkal vagyok rajta. :) Ami direkt pocakfotó, azt csak magunknak emlékbe.


Videó jó sok van, de csak úgy magamnak. Max barátnőmnek átküldtem.

2018. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Az első terhességemnél minden héten ugyanazon a helyen és ruhában csináltam egy képet. De ebből egyet sem tettem fel a netre csak magunknak emléknek.


A mostani terhességnél ugyan az a helyzet, csak minden 5.héten csinálok képet.

2018. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Képeket mikor elkezdett nőni a hasam 3-4 hónaptól a 7. hónapig (havonta), utána már hetente. Videót az utolsó két hónapban. Csak saját használatra!
2018. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Csak a hasamról többet is de csak magamnak összehasonlításra. Egyébként összesen 2 kép készült rólam terhesen, amin látszik is hogy pocakom van. Az egyik néhány nappal szülés előtt este pizsiben mert rájöttünk hogy egyáltalán nincs ilyen képünk. Most a hálóban van kirakva a kép a férjemmel közösen vagyunk rajta.
2018. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak magunknak.

Persze van fent terhesképem, pl. fiam középiskolai ballagásán 39 hetesen...de az nem pocakfotó és nem rólam szólt elsősorban.

Ja meg félidőben raktam ki egy képet magamról de csak érdekesség képpen mert már akkor óriási pocakom volt.De ruhában.

2018. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Csak magamnak


Hihetetlen még mondig, pedig már 1 hónapos

2018. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, de csak nekünk, emlékbe.

Van fb-n is, de az nem pocakfotó, hanem kiránduláson készült.

2018. nov. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!