Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen úgy érzem le akar...

38 hetesen úgy érzem le akar szakadni a derekam?

Figyelt kérdés
Kb. 2 órája kezdődött, illetve volt egy kb 10-15 mp-es menstruációs gorcshoz hasonló tompa fájdalom, a derekam meg mindig fáj nagyon. Jelezheti ez a szülés közeledtét?
2018. júl. 4. 22:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Hasam meg fent van, ma délután a huvelyemben többszor éreztem nyilalo érzést, ez lemaradt.
2018. júl. 4. 22:11
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Irány a doki, inkább legyen egy fölösleges körötök, mint hogy bármi baj legyen! Kitartás!
2018. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem kb.ugyanez volt..este 9-, hajnali 1 ig..aztán vettem.be egy kis magnézizmot es elmúlt. Szerintem ezek jóslók. 38+3 km
2018. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez vagy jósló lehetett, vagy beindult valami. Nem.golndolnám,h baj lenne. 38 hetes vagy. Éppen már meg is születhetne.Figyeld,h rendszeresen jönnek-e ezek a mensis fájdalmak,állj zuhany alá,ha rendszereződik,erősödik, beindult. Ha enyhül, akkor csak jóslóztál. Derékfájás, hüvelybe nyilalás jelentheti azt is,h tágulsz,készülődik vmi. Izgulni nem gondolnám,h kéne,hiszem 38 hetes vagy.Persze,ha úgy nyugszol meg,nézesd meg magad orvossal. 36+5 hkm.
2018. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem izgulok, feleslegesen nem akarok vaklarmat csapni. A derekam egyre jobban fáj, hiába fordulok bármerre, mensiszeru görcs azóta nincs. Most türelmesen várok.
2018. júl. 4. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsö hsz. vagyok, nekem is volt furcsa,nyilalló fájó nemtudom milyen érzésem. Én elmentem dokihoz és azt mondta minden rendben, de éreztem hogy valami furi és ez volt hétfön, pénteken már szültem :)

Joslovolt volt e, nem tudom, de ha a derekam is fájt volna annyira, hogy elgondolkozzak/ érdeklődjek mi is van, akkor inkább elmegyek a dokihoz.

Ösztöneidre hallgass.

2018. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél nekem is az utolsó két hétben nagyon fájt már de nem gondoltam arra h ez már fájás lenne...

Most a 13.heten is nagyon fáj...mi lesz később...

Azért gondolom jársz már nstre ugyh látni fogják mi újság.

Egyik bno otthoni vajudott napokig ilyen kisebb fájdalmakkal...aztán végül kórházban megszult...van akinek már otthon elkezdődnek ezek

2018. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki esetleg később olvasná. Este elaludtam, kb. Egy órája már csak nagyon gyengén éreztem a derekam, mostanra pedig elmúlt. Úgyhogy gondolom ez joslo lehetett, kitartást mindenkinek és köszönöm a válaszokat! 🙂
2018. júl. 5. 09:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Tegnap ugyan így jártam mint te,derék fájás,menzis görcs,nyilaló érzés,szinte lépni nem tudtam.

Azzal a tudattal feküdtem le,hogy hurrá éjjel megyek szülni....

Reggelre teljesen elmúlt 😒

Talán talán annyi, hogy a poci mintha lentebb lenne,de csak "mintha" 😁

38 hkm

2018. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!