Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2018. 06.19 én megálapitották...

Gezehehrurhrhehrhrh kérdése:

2018. 06.19 én megálapitották a 8 hetet akkor ott az utolsó menstruáció alapján számolták de ultrahangon már nem az utolsó menstruáció alapján számoltak így azt ae tudom hanyadik hétbe vagyok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt! Ultrahang szerint nagyobb volt 2 hettel.Vegeig csak tippelgette a doki a szulest! Aztan majus 30 bol majus 12 lett:))
2018. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De vajon akkor honan tudjam még is hogy hanyadik hétbe vagyok nem tudok ki igazodni ezen
2018. júl. 5. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Majd a 12. UH után fognak adni egy szülés várható időpontját, addig az utolsó mensidtől kell általában számolni. Az első genetikai vizsgálaton pedig letisztázódik, hogy mekkora is lehet a baba, és az alapján kell majd megjelenned a kötelező vizsgálatokon :-)
2018. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor az utolsó menstruációtol kell számolni
2018. júl. 5. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Néhányan beleesnek abba a hibába, hogy összekeverik a terhességi kort és a magzat korát. A terhességi kor két héttel több, mint ahány hetes a magzat, tehát ha pontosan ismerjük a fogantatás időpontját (lombik terhesség, hőmérőzés, csak akkor voltunk együtt stb.), akkor ehhez hozzá kell adni két hetet."
2018. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz mikor azt se tudom hogy számoljam de mindegy istenem aki nem tudd segiteni inkább ne irjon
2018. júl. 5. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Lasszózd be a hormonjaidat, segíteni szerettem volna, ne pattogj! Kb a terhességed feléig, de legalábbis a 12.heti UH-ig biztos hogy csak saccolgatni fognak a baba méretéből. Van, akinek végig más magzati kort mondanak. Hetes eltolódások is lehetnek!
2018. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oksa azért köszönöm
2018. júl. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!