Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 25-26 éves férfi jó apa...

Egy 25-26 éves férfi jó apa lehet már ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Amúgy meg nem gyerek már ennyi idősen, 18-20 évesen érteném a kérdést, de 25-26 az nem túl fiatal egyáltalán.
2018. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért túl fiatal, vagy túl öreg? Nem korfüggö, hogy jó apa-e.
2018. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen. Az én férjem is hasonló korú és el sem tudnék nála jobb apát képzelni. Ez nem a kortól függ. Láttam már 20 éves apukát,aki jó apa volt és érett 35 férfit,aki szrt a gyerekeire..
2018. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
25-26 évesen simán lehet valaki szülő! Ez csak napjainkban terjedt el hogy 30-35+ évesként akar családot valaki.
2018. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Férjem is 25 évesen lett apa,előtte 10 évig jártunk és 2 évig voltunk házasok, sokkal gyerekesebb volt a fiúnk születése előtt, most akkora ambíció van benne, meg annyira megkomolyodott hogy hihetetlen.

Teljesen más ember lett belőle, csillagos ötös apaságból, még hótt fáradtan is viszi le játszira csak hogy tudjak nyugodtan főzni, rengeteget bohóckodnak, nagyon ügyeselen neveli is, büszke vagyok rá nagyon, mi tényleg egymás mellett nőttünk fel.

2018. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet.

De nem biztos.

Ennyi információra kb. ennyi választ lehet mondani. :DDD

2018. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak elmeleti kerdes volt. Uj parkapcsolat, gyogyszert szedek, de megbeszeltuk hogy mi van ha esetleg barmi kozbe jon, es ezert kerdeztem, mert nem vetetnenk el. Koszonom a valaszokat :)

Egyebkent nagyon figyelmes, nyugodt természetű, biztos nem lenne gond vele, de védekezünk, úgyhogy kicsi az az 1% esély, de minden benne van a pakliban. :)

2018. júl. 6. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kor kérdése! A párom épphogy 23 volt az első babánk születésekor (én 26 voltam), nagyon jó apa! Éjszakázott ha kellett, fürdetett, a legnagyobb kakiból is gond nélkül kivakarta a lányunkat, türelmes, rengeteget játszik velük, óvja őket mindentől
2018. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem a kortol függ,hanem a személységtől.Van olyan férfi aki 25-26 évesen karrierista,van aki nem apának valo,valaki meg apának valo ennyi idősen
2018. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!